Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Nadmotławie

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Długie Ogrody
miejsce:
ul Sienna Grobla Mapka
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
22 do 51 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Przyszli użytkownicy inwestycji Nadmotławie Stare i Główne Miasto będą mieli w zasięgu wzroku. Do fontanny Neptuna przejść można spacerem (przez nową kładkę lub Zielony Most) w ciągu kilkunastu minut. W pobliżu inwestycji znajdzie się pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, liczne punkty usługowe, a także filharmonia, galerie sztuki, gdańska marina czy teatr.

Mimo sąsiedztwa największych atrakcji turystycznych miasta, lokalizacja apartamentów "po drugiej stronie Motławy" zapewni spokój i możliwość relaksu w położonym nad wodą miejscu. Nabrzeża Motławy zostaną wyremontowane, a deweloper - na wysokości inwestycji - zagospodaruje je tak, by mogły służyć jako nadwodny teren rekreacyjny.

Atrakcyjność inwestycji podnosi także planowana budowa tunelu pod kanałem Motławy, która umożliwi dojazd z Młodego Miasta bezpośrednio na Polski Hak, czyli najbardziej wysuniętą część cypla. Tunel zacznie powstawać prawdopodobnie po 2020 roku. Z lepszego połączenia z zachodnim brzegiem Motławy już dziś mogą się cieszyć piesi, którzy od czerwca korzystają z nowo otwartej kładki łączącej ulicę Wartką z Ołowianką.

Inwestycja będzie powstawała etapami. Deweloper w ofercie ma lokale określane jako Nadmotławie Estate i Nadmotławie Apartments - pierwsze z nich zaprojektowane zostały z myślą o wynajmie, drugie raczej jako mieszkania do zamieszkania na co dzień.

W ramach inwestycji Nadmotławie Estate powstanie 200 lokali w dwóch budynkach o podwyższonym standardzie. Przystosowane one będą do potrzeb potencjalnego najemcy (metraże od 22 do 57 m kw.). Będzie tu recepcja, duże lobby, strefa fitness, sauna, klimatyzacja, a nawet przechowalnia bagażu. Drugi budynek zostanie ukończony do listopada 2020 roku.

Nadmotławie Apartments to trzy budynki osiedla, w których postać mają lokale o metrażach zachęcających do zamieszania tu na stałe (od 27,5 do 71,1 m kw.). Powstaną tu tarasy dachowe, strefa fitness i zewnętrzny plac zabaw ze strefą rekreacyjną przeznaczone tylko do użytku mieszkańców. Inwestycja zostanie wyposażona w inteligentny system zarządzania i sterowania mieszkaniem System Smart House Platinum w zakresie oświetlenia, ogrzewania, multimediów i bezpieczeństwa. W hali garażowej pod budynkami powstaną miejsca postojowe dla aut oraz jednośladów.

Projekt inwestycji powstał w pracowni SIM Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (84) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.