Inwestycje w Trójmieście

Invest Sarko

Zielona Laguna

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
miejsce:
ul. Zielona Laguna mapa
deweloper:
Invest Sarko
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
82 do 168 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Zielona Laguna, zgodnie ze swoją nazwą, z dwóch stron graniczy z lasem i otoczona jest naturalnymi, niezabudowanymi terenami. Łatwy dojazd do obwodnicy i dostępność komunikacji miejskiej (pętla trolejbusowa w pobliżu) pozwalają dotrzeć stąd do centrum i bezproblemowo poruszać się po Trójmieście.

Zielona Laguna została ogrodzona, a wewnętrzna droga osiedlowa niedostępna jest dla pojazdów spoza osiedla. W przyziemiu każdego budynku znajdą się indywidualne garaże, parkowanie samochodów możliwe będzie również na naziemnych miejscach postojowych.

Czteromieszkaniowe budynki powstają wśród istniejących drzew. Z każdego lokalu jest dostęp do własnego ogródka. Możliwe są zmiany aranżacyjne we wnętrzach oraz wykończenie lokali pod klucz.

Dwa pierwsze budynki osiedla zostały oddane do użytkowania w IV kwartale 2013 roku. W sumie na osiedlu zamieszkanych jest już 10 budynków (w tym cztery oddane zostały do użytkowania w 2017 roku), trzy są w budowie. To pierwszy etap inwestycji.

Druga, odmienna architektonicznie część inwestycji, powstaje przy współpracy firmy Invest Sarko i gdyńskiego Semeko. W 2017 roku oddany do użytkowania został pierwszy budynek tej części osiedla, kolejne są w budowie.

Projekt inwestycji przygotowało Biuro Architektoniczne Atrio Sp. z o.o.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (67)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.