• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Amareno

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2013 r. do I kw. 2015 r. zakończona
metraż
39 do 90 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Amareno powstało w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w północnej części gdyńskiej dzielnicy Witomino. Istnieje tu kompletna, potrzebna na co dzień do komfortowego życia, infrastruktura, a dosłownie po sąsiedzku znajduje się szkoła podstawowa z kompleksem boisk.

Amareno to dwa pięciokondygnacyjne budynki, w których znajduje się 67 mieszkań. Charakter nowoczesnych, minimalistycznych brył budynków podkreśla oparta na kontrastach kolorystyka. Jasna elewacja przełamana została delikatnie opalizującymi brązowymi elementami.

Inwestycję otacza zieleń bogata w kwitnące gatunki drzew, takie jak wiśnia ozdobna czy świdośliwa kanadyjska, a także kwitnące byliny. Atrakcyjna roślinność wraz z estetyczną małą architekturą tworzą przestrzeń cieszącą oko i pozwalającą na wypoczynek.

Dla najmłodszych przewidziano bezpieczny i kolorowy plac zabaw, oddalony od wjazdu na osiedle.

Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą prywatne zielone ogródki, zaś do lokali położonych na piętrach - balkony lub tarasy.

Kondygnacje podziemne zajęły hale garażowe oraz komórki lokatorskie, do których dojeżdżają windy. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 69 miejsc postojowych w halach garażowych, ponadto 32 naziemne miejsca postojowe znajdują się na terenie osiedla. W halach garażowych przewidziano także specjalne boksy na jednoślady.

Projekt kompleksu powstał w pracowni Rayss Szymański Architekci sc.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie (1) 4 zablokowane

  • widok z okna zmienił po kilku latach od zamieszkania w bloku z Eurostylu w Osowej

    Uwaga. To nie bajka a fakt. Już nie jest tak pięknie jak było przez pierwsze 3 lata po zamieszkaniu. Tuż za płotem zamiast niskiego bungalowa, jak obiecywano, powstał według tablicy i pozwolenia na budowę dom niby jednorodzinny, dwulokalowy , trzypiętrowy. W tym bloku jest sześć mieszkań. Zasłania widok na wysokość około 12-14 m. Po pewnym czasie w przestrzeń między tym blokiem 4 metry od płotu rozpoczęto wciskać budowę następnego podobnego bloku. Dla nas to był już szok. W 2012 roku wylano fundamenty pod piwnice i budowa została zatrzymana lub zablokowana. Pod oknami stoi teraz okropna betonowa randara. Zatem z widokiem z okna może być różnie. Uwaga na sąsiednie działki i potencjał budowlany.

    • 5 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama

Statystyki

Deweloper

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim. Od 2017 roku jest ...
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi