Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Nasze Miejsce

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomicka Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
39 do 85 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2020 r. do III kw. 2022 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle, choć położone w południowej dzielnicy Gdańska, jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta ze względu na bliskość przystanków autobusowych, węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska (z liniami tramwajowymi i autobusowymi), a także Obwodnicy Trójmiasta.

Okolice ulicy Niepołomickiej to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów Gdańska. W sąsiedztwie nowego osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, osiedlowa galeria handlowa, przedszkola, szkoła.

Okolica zachęca do uprawiania sportu: biegania, nordic walking, jazdy na rowerze oraz innych aktywności fizycznych. Nieopodal osiedla znajdują się punkt widokowy z wieżą (Kozacza Góra) oraz Góra Luizy - to idealne kierunki na rodzinny, weekendowy spacer. Z kolei nad pobliskim stawem rekreacyjnym odnaleźć można chwilę wytchnienia.

W ramach samego osiedla Nasze Miejsce powstanie sześć czterokondygnacyjnych budynków ze 124 mieszkaniami w układzie od dwóch do czterech pokoi. Na osiedlu powstanie także ogólnodostępny teren rekreacyjny o powierzchni niemal 2000 m kw. Wokół znajdą się ścieżki spacerowe, ławeczki, ogrody deszczowe, a także wiaty i stojaki rowerowe. Sercem osiedla będzie plac zabaw dla najmłodszych, na którym dzieci będą mogły bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pod budynkami powstaną hale garażowe, w ramach inwestycji przewidziano także naziemne stanowiska parkingowe. Do każdego mieszkania przewidziana została komórka lokatorska.

Projekt osiedla powstał w pracowni Kenton Arch.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (4)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.