• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Antracyt

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2022 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
29.8 do 117.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Antracyt usytuowany będzie w pobliżu głównej arterii łączącej Gdańsk z Sopotem, a przede wszytskim tuż obok Lasów Oliwskich. Taka lokalizacja oznacza łatwy dojazd do biznesowej części miasta, plaży, Parku Oliwskiego czy Sopotu, a jednocześnie możliwość kontaktu z naturą tuż obok własnego domu - odpoczynku i aktywnego spędzania czasu w lesie.

Antracyt to najszlachetniejsza odmiana węgla. Dlatego pięciokondygnacyjny budynek, którego elewacja wykończona będzie ciemną, połyskującą w słońcu cegłą zyskał właśnie taką nazwę.

W sylwetce budynku uwagę zwracać mają odcięcia i podziały, gra kontrastem i linią. To twardy design, którego klasyczna forma w zamyśle architektów nie podda się wpływowi czasu i modzie.

Niewielkie nachylenie dachu wieńczące budynek oraz podział elewacji na kondygnacje odwołuje się do architektury historycznych, oliwskich kamienic. Odnaleźć tu można także nawiązania do architektury sąsiedniego, eklektycznego dworu Ludolfina i jego dachów z lukarnami.

Również kolorystyka przestrzeni wspólnych wewnątrz budynku nawiązuje do elewacji budynku i opiera się na kontraście niejako wyostrzonym poprzez wykorzystanie materiałów wykończeniowych wysokiej jakości.

Na terenie posesji powstać ma kameralny teren rekreacyjny.

W budynku powstanie 45 mieszkań. . Oprócz niewielkich lokali jedno i dwupokojowych, ponad 70 proc. oferty stanowią lokale trzy i czteropokojowe. Mieszkańcy korzystać będą z balkonów i tarasów, a przez panoramiczne okna z części mieszkań stale będą widzieć las. Do mieszkań na parterze przylegać będą ogródki, a do tych na najwyższym piętrze duże tarasy z widokiem na zatokę w oddali.

W podziemnej hali garażowej i na terenie posesji rozplanowano 54 miejsca postojowe. Dla jednośladów powstanie rowerownia. Dodatkowa przestrzeń dostępna będzie w komórkach lokatorskich.

Cały projekt powstał w pracowni Moderna Design. Projekt zieleni powstał w Moderna Garden.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

63.09 m2
3
1 482 615 zł
104.03 m2
4
2 278 257 zł
57.47 m2
3
1 373 533 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Moderna Holding
Moderna
Polityka prywatności

Opinie (3)

 • Piękna inwestycja

  Podoba mi się koncept ciemnej elewacji wtapiającej się w otoczenie.

  • 5 5

 • kiepska kolorystyka

  z daleka kiepsko to wygląda i ciemne elewacje są przytłaczające

  • 6 1

 • uważajcie na dewelopera

  • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Moderna Holding jest firmą stworzoną i kierowaną przez zespół profesjonalistów, którzy na rynku nieruchomości działają od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie oraz pasja tworzenia, pozwalają nam z sukcesem kreować wysokiej klasy nieruchomości.
rozwiń
58 573-37-33

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte