Inwestycje w Trójmieście

TI Investing

Apollina 38

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Kowale
miejsce:
ul. Apollina
deweloper:
TI Investing
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
33 do 74 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od II kw. 2014 r. do I kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstała w rozbudowanej jednostce mieszkaniowej, jaką są Kowale i Osiedle Olimp wybudowane przez tego samego dewelopera. W okolicy istnieje rozbudowana infrastruktura zapewniająca życiowy komfort, a niewielka odległość od obwodnicy zapewnia połączenie ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

Apartamenty Apollina to nowoczesny budynek wielorodzinny zaprojektowany w podwyższonym standardzie, częściowo podpiwniczony, pięcio/sześcio kondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Budynek posiada dwie klatki schodowe i windy.

W budynku usytuowano 48 mieszkań: jedno, dwu, trzypokojowych oraz trzy mieszkania dwupoziomowe. W większości z nich zaprojektowano pokoje dzienne z aneksami kuchennymi; posiadają one jednak możliwość podziału i uzyskania samodzielnej kuchni z oknem. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy.

W ofercie znajduje się 20 mieszkań wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne firmy Fibaro. Istnieje możliwość bezprzewodowego konfigurowania pracy 230 urządzeń, co stwarza możliwość zarządzania i kontroli inteligentnym mieszkaniem, daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody, a jednocześnie pomaga dbać o oszczędności w kosztach użytkowania.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij