• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Apollina 38

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2014 r. do I kw. 2016 r. zakończona
metraż
33 do 74 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w rozbudowanej jednostce mieszkaniowej, jaką są Kowale i Osiedle Olimp wybudowane przez tego samego dewelopera. W okolicy istnieje rozbudowana infrastruktura zapewniająca życiowy komfort, a niewielka odległość od obwodnicy zapewnia połączenie ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

Apartamenty Apollina to nowoczesny budynek wielorodzinny zaprojektowany w podwyższonym standardzie, częściowo podpiwniczony, pięcio/sześcio kondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Budynek posiada dwie klatki schodowe i windy.

W budynku usytuowano 48 mieszkań: jedno, dwu, trzypokojowych oraz trzy mieszkania dwupoziomowe. W większości z nich zaprojektowano pokoje dzienne z aneksami kuchennymi; posiadają one jednak możliwość podziału i uzyskania samodzielnej kuchni z oknem. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy.

W ofercie znajduje się 20 mieszkań wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne firmy Fibaro. Istnieje możliwość bezprzewodowego konfigurowania pracy 230 urządzeń, co stwarza możliwość zarządzania i kontroli inteligentnym mieszkaniem, daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody, a jednocześnie pomaga dbać o oszczędności w kosztach użytkowania.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Reklama

Statystyki

Deweloper

TI Investing

Jesteśmy firmą deweloperską prowadzącą swoją działalność na terenie Gdańska oraz w rejonach Trójmiasta. Działamy na polskim rynku nieruchomości od 25 lat, utrzymując wysoki standard mieszkań oraz estetykę wykończenia zabudowy osiedli ...
rozwiń
58 301-22-04
605-191-141

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi