• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Apollina 38

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2014 r. do I kw. 2016 r. zakończona
metraż
33 do 74 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w rozbudowanej jednostce mieszkaniowej, jaką są Kowale i Osiedle Olimp wybudowane przez tego samego dewelopera. W okolicy istnieje rozbudowana infrastruktura zapewniająca życiowy komfort, a niewielka odległość od obwodnicy zapewnia połączenie ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

Apartamenty Apollina to nowoczesny budynek wielorodzinny zaprojektowany w podwyższonym standardzie, częściowo podpiwniczony, pięcio/sześcio kondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Budynek posiada dwie klatki schodowe i windy.

W budynku usytuowano 48 mieszkań: jedno, dwu, trzypokojowych oraz trzy mieszkania dwupoziomowe. W większości z nich zaprojektowano pokoje dzienne z aneksami kuchennymi; posiadają one jednak możliwość podziału i uzyskania samodzielnej kuchni z oknem. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy.

W ofercie znajduje się 20 mieszkań wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne firmy Fibaro. Istnieje możliwość bezprzewodowego konfigurowania pracy 230 urządzeń, co stwarza możliwość zarządzania i kontroli inteligentnym mieszkaniem, daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody, a jednocześnie pomaga dbać o oszczędności w kosztach użytkowania.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Jesteśmy firmą deweloperską prowadzącą swoją działalność na terenie Gdańska oraz w rejonach Trójmiasta. Działamy na polskim rynku nieruchomości od 25 lat, utrzymując wysoki standard mieszkań oraz estetykę wykończenia zabudowy osiedli mieszkaniowych.
rozwiń
58 301-22-04

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi