Inwestycje w Trójmieście

TI Investing

Login Aniołki

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Aniołki
dzielnica:
Aniołki
miejsce:
ul. Orzeszkowej mapa
deweloper:
TI Investing
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31 do 74 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od II kw. 2016 r. do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstała niedaleko ścisłego centrum Gdańska. W zasięgu spaceru znajdują się: Gdański Uniwersytet Medyczny, Opera Bałtycka, Politechnika Gdańska, Europejskie Centrum Solidarności.
Inwestycja jest też znakomicie skomunikowana: w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, blisko stąd także na dworzec kolejowy.

Lokalizacja inwestycji ciekawa jest również ze względu na krajobraz dzielnicy - wokół rozciągają się tereny zielone i zabytkowa, willowa zabudowa. Okolice wzgórza morenowego są doskonałym terenem do spacerów. Nieopodal znajduje się Wronia Górka (wzniesienie położone 55 m n.p.m.), na którą prowadzi droga wzdłuż zalesionego wąwozu. Ze wzgórza można podziwiać dzielnicę Aniołki oraz żurawie Stoczni Gdańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, parki oraz place zabaw.

Login Aniołki to trzy trzykondygnacyjne budynki wielorodzinne: dwa budynki dziewięciorodzinne oraz jeden dwunastostorodzinny. Pod budynkami znajduje się parking podziemny, również z miejscami podwójnymi. Wyposażone są one w specjalne platformy na podnośnikach, dzięki którym możliwe jest zaparkowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

Formą architektoniczną budynki nawiązują do historycznej zabudowy okolicy. Do budowy zostały wykorzystane tradycyjne materiały takie jak: drewno, klinkier, tynk szlachetny oraz dachówka ceramiczna. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają bezpośrednie wejście do ogródka, pozostałe mieszkania wyposażone mają balkony. Nieruchomość jest ogrodzona oraz wyposażona w monitoring.

Projekt inwestycji powstał w pracowni dewelopera.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.