• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Login Aniołki

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2016 r. do II kw. 2017 r. zakończona
metraż
31 do 74 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała niedaleko ścisłego centrum Gdańska. W zasięgu spaceru znajdują się: Gdański Uniwersytet Medyczny, Opera Bałtycka, Politechnika Gdańska, Europejskie Centrum Solidarności.
Inwestycja jest też znakomicie skomunikowana: w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, blisko stąd także na dworzec kolejowy.

Lokalizacja inwestycji ciekawa jest również ze względu na krajobraz dzielnicy - wokół rozciągają się tereny zielone i zabytkowa, willowa zabudowa. Okolice wzgórza morenowego są doskonałym terenem do spacerów. Nieopodal znajduje się Wronia Górka (wzniesienie położone 55 m n.p.m.), na którą prowadzi droga wzdłuż zalesionego wąwozu. Ze wzgórza można podziwiać dzielnicę Aniołki oraz żurawie Stoczni Gdańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, parki oraz place zabaw.

Login Aniołki to trzy trzykondygnacyjne budynki wielorodzinne: dwa budynki dziewięciorodzinne oraz jeden dwunastostorodzinny. Pod budynkami znajduje się parking podziemny, również z miejscami podwójnymi. Wyposażone są one w specjalne platformy na podnośnikach, dzięki którym możliwe jest zaparkowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

Formą architektoniczną budynki nawiązują do historycznej zabudowy okolicy. Do budowy zostały wykorzystane tradycyjne materiały takie jak: drewno, klinkier, tynk szlachetny oraz dachówka ceramiczna. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają bezpośrednie wejście do ogródka, pozostałe mieszkania wyposażone mają balkony. Nieruchomość jest ogrodzona oraz wyposażona w monitoring.

Projekt inwestycji powstał w pracowni dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie (1) 1 zablokowana

  • ciekawe jakie ceny :)

    • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Jesteśmy firmą deweloperską prowadzącą swoją działalność na terenie Gdańska oraz w rejonach Trójmiasta. Działamy na polskim rynku nieruchomości od 25 lat, utrzymując wysoki standard mieszkań oraz estetykę wykończenia zabudowy osiedli mieszkaniowych.
rozwiń
58 301-22-04

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi