wróć do listy

Heliosa 14

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
28 do 82 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w części miasta, w której w ostatnim dwudziestoleciu doskonale rozwinęła się dzielnicowa infrastruktura. W sąsiedztwie znajduje się nowa szkoła metropolitarna, przedszkola, żłobki, sklepy, galeria handlowa, markety, siłownie. Znaczna część zabudowy w okolicy, gdzie realizowana jest inwestycja, powstała na przestrzeni kilkunastu lat za sprawą tego samego dewelopera.
Komunikację ułatwiają miejskie autobusy, a niewielka odległość od obwodnicy oznacza, że szybko można przemieścić się w dowolną część trójmiejskiej aglomeracji.

W ramach inwestycji powstanie dwuklatkowy, pięciokondygnacyjny budynek z dwuspadowym dachem. Wewnątrz znajdą się mieszkania w układzie od jedno- do czteropokojowych. Przyszli mieszkańcy korzystać będą z prywatnych przydomowych ogródków (mieszkania na parterze), obszernych balkonów lub tarasów (przy wybranych mieszkaniach na ostatnim piętrze). Do każdego lokalu przynależeć będzie pomieszczenie gospodarcze.

Pod budynkiem powstanie hala garażowa skomunikowana windą z kondygnacjami mieszkalnymi.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej inwestora.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: TI Investing
Towarzystwo Inwestycyjne Investing
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Login H2O

Login H2O

TI Investing

Gdańsk Zakoniczyn, ul. Jaworzniaków

137 do 148 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Login Aniołki

Login Aniołki

TI Investing

Gdańsk Aniołki, ul. Orzeszkowej

31 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apollina 38

Apollina 38

TI Investing

Gdańsk Kowale, ul. Apollina

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apartamenty Ateny

Apartamenty Ateny

TI Investing

Gdańsk Kowale, ul. Ateny

41 do 63 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apartamenty Zefira

Apartamenty Zefira

TI Investing

Gdańsk Kowale, ul. Zefira

36 do 98 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (9)

 • Hej, ta inwestycja, to chyba Heliosa 14 a nie 15

  • 0 0

 • Poranny wyjazd! (4)

  Dlaczego nie wspomnieliscje że infrastruktura drogowa w tym czasie się nie zmieniła wcale. Dzięki temu możemy się rozkoszować fantastycznym porannym wyjazdami z osiedla i równie fantastycznymi popołudniowymi powrotami.

  • 8 2

  • O ile wiadomo to był plan przy projektowaniu szkoły, miała powstać (ślepa) droga dojazdowa do szkoły od skrzyżowania przy ul.Ateny/Śwętokrzyska tak żeby auta i autobusy dowożące dzieci nie wjeżdżały na osiedlową drogę. Teraz dzieciaki i rodzice wędrują z i do szkoły przez ul. Heliosa gdzie nie ma zorganizowanych przejść przez jezdnię. Tragicznie wytyczone przejście przy Heliosa 20 zostało "wyłączone" przez zasłonięcie znaków ale pasy są i dzieci bezwiednie idą tym przejściem - cudowne. Kolbudy to zadawnione nieszczęście braku nadzoru budowlanego, braku zainteresowanych, kompetentnych i uczciwych ludzi, braku policji i egzekwowania prawa.

   • 0 0

  • Re: Poranny wyjazd! (2)

   Zmieniła, 2 lata temu zbudowano ulicę Glazurową, teraz są 3, a nie tylko 2 wyjazdy z Kowal. Nigdy nie stałem w korku dłużej niż 10 minut.

   • 0 0

   • Darku drogi Darku (1)

    Brawo Ty! 3 wyjazdy - alee! Super! Zaraz oddadzą do użytku 10 nowych bloków na Zeusa, Heliosa, Apollina, Ateny plus istniejąca szkoła (chwilowo pandemia - wiadomo) oczywiście budowane w Borkowie bloki wzdłuż Ofiar grudnia skąd do obwodnicy najłatwiej dojechać oczywiście przez Zeusa. Jak jest to widać więc będzie "lepiej" ? co tam, mamy 3 wyjazdy do jedynej , wąskiej dróżki na obwodnicę.

    • 0 0

    • to sie wyprowadz boze swiety, cale trojmiasto stoi w korkach od lat, gdansk jest przeludniony. z choinki sie urwales?

     • 0 0

 • Ciekawe, że prawie nikt się nie interesuje tym deweloperem. Pewnie to z powodu nieciekawych praktyk z przeszłości - branie kredytów pod budowane mieszkania. No i te próchniejące balkony z drewna. Pół Kowal ma z nimi problem. Ciekawe czy osoby odpowiedzialne nadal pełnią funkcje w firmie?

  • 0 0

 • Ale kanał!

  Tak się zastanawiam z sąsiadem, ciekawe jak z poinformowaniem kupujących o zasypanym kanale pod budynkiem, dopływie Potoku Kowalskiego. Przed posesją wrzucili studzienkę odwadniającą i z głowy! Jest podziemny garaż a w razie ulewy może będzie podziemny basen ale kto by się martwił na zapas... Tyle, że już 20 lat temu były problemy jak zasypali kanał pod budowę domu obok (bez podpiwniczenia). Będzie gwarancja dewelopera na auta i wszystko to co jest w garażu? Woda była zawsze w tym kanale, został oczyszczony w 2018 przy budowie szkoły. Jego przebieg widać na Interaktywnym Planie Gdańska, na zdjęciach satelitarnych i na moich zdjęciach z osiedla ;-)

  • 1 0

 • Towarzystwo Inwestycyjne investing
  nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku
  Gdańsk, Kowale, ul. Heliosa 14

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena