• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Biurowiec Hutnicza

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, handel i usługi
realizacja
zakończona
metraż
43.4 do 853.2 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek biurowo-usługowy, u zbiegu Estakady Kwiatkowskiego i ulicy Hutniczej, powstaje w lokalizacji, która zapewnia dobry dojazd do wielu miejsc, które mogą być ważne dla pracowników tak położonego biurowca - do gdyńskiego portu, na terminale promów pasażerskich, do wielu magazynów, a także do Śródmieścia Gdyni, gdzie swoje siedziby ma wiele urzędów. Estakada zapewnia także możliwość szybkiego wyjazdu na trójmiejską obwodnicę, a zatem dojazd do wszystkich części aglomeracji, na lotnisko, wyjazdu na autostradę.

Biurowiec będzie miał sześć kondygnacji nadziemnych oraz podziemną halę garażową. Wokół budynku powstaną także naziemne miejsca postojowe.

Parter budynku przeznaczony został na działalność medyczną i gastronomiczną, na piętrach od pierwszego do piątego powstaną lokale biurowe o różnych metrażach z możliwością ich łączenia.

Budynek zostanie wyposażony w dwie windy. Całość zaprojektowana została w nowoczesnej stylistyce, która uwzględnia zgodne ze współczesnymi standardami duże przeszklenia zapewniające dobre doświetlenie wnętrz.

Lokale są przeznaczone na sprzedaż. Można je łączyć.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Orlex Invest
Orlex Invest
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Orlex Invest Twój Deweloper - firma deweloperska z Trójmiasta, z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budujemy mieszkania i domy w dogodnych lokalizacjach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół wykończenia.
rozwiń
58 677-12-02

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi