• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pogórze

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
68 do 115 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji przy granicy z Gdynią zapewnia łatwy dojazd do centrum Gdyni, a jednocześnie życie na spokojnym osiedlu, z dala od miejskiego zgiełku. Niewielka odległość od przystanku autobusowego sprawia, że do Gdyni łatwo dotrzeć mogą także osoby korzystające z komunikacji miejskiej. Okoliczne naturalne tereny zielone zapewniają mnóstwo miejsca do biegania, jazdy na rowerze a także rodzinnych spacerów na łonie natury. Szybko można także stąd dojechać na plażę w Mechelinkach czy Rewie.

W okolicy w ostatnich latach powstała infrastruktura zapewniająca wygodne życie rodziny. Niedaleko stąd do szkoły, basenu i sklepów.

Osiedle powstawało etapami. Składa się z kameralnych budynków w których znajdują się cztery mieszkania. Mieszkania na parterach mają powierzchnię 68 m kw., natomiast na piętrach 115 m kw. - składają się z pierwszego piętra i poddasza.

Do mieszkań na parterze przylegają ogródki, natomiast do mieszkań na pierwszym piętrze przynależy poddasze zajmujące całą przestrzeń nad mieszkaniem. Prowadzą na nie murowane schody, co znacząco zwiększa powierzchnię mieszkalną.

Do mieszkań przynależą bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (1)

  • Brak reakcji

    Usterka zgłaszana od miesiąca zero reakcji dodzwonić się to szybciej 6 w totka trafić totalna olewka.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Orlex Invest Twój Deweloper - firma deweloperska z Trójmiasta, z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budujemy mieszkania i domy w dogodnych lokalizacjach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół wykończenia. ...
rozwiń
58 677-12-02

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte