• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Stacja Grabówek

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2022 r. do I kw. 2024 r. w budowie
metraż
26.8 do 104.3 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak i szkoły oraz przedszkola. Bliskość centrum zapewnia szeroki dostęp do kultury i rozrywki.

Komunikację ze śródmieściem Gdyni, jak i z całym Trójmiastem zapewniają liczne linie autobusowe oraz niewielka odległość od przystanku SKM.

Inwestycja składać się będzie z dwóch czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z windami. Jeden z nich będzie miał dwie bryły mieszkaniowe posadowione na wspólnej hali garażowej. Poza miejscami postojowymi znajdą się tam także komórki lokatorskie.

Elewacja w odcieniach bieli i szarości nada budynkom lekkiej i nowoczesnej formy. Osiedle będzie ogrodzone, a jego teren zagospodarowany zostanie zielenią, powstanie tu plac zabaw dla dzieci.

Mieszkania będą miały od jednego do czterech pokoi. Do części lokali na parterze przylegać będą ogródki z tarasami, do wszystkich mieszkań na piętrze - balkony.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Meks Architekci Głębocki Wernerowski.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Orlex Invest
Orlex Invest
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Orlex Invest Twój Deweloper - firma deweloperska z Trójmiasta, z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budujemy mieszkania i domy w dogodnych lokalizacjach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół wykończenia.
rozwiń
58 677-12-02

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi