• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Euro Styl. Mieszkania gotowe i z krótkim terminem odbioru

7 czerwca 2024, godz. 09:00 
Doki Living w Śródmieściu Gdańska. Tu można odebrać klucze do mieszkania od ręki. Doki Living w Śródmieściu Gdańska. Tu można odebrać klucze do mieszkania od ręki.

W ofercie dewelopera Euro Styl z Grupy Dom Development są mieszkania, które można odebrać "od ręki" lub za kilka miesięcy, jeszcze w 2024 r. Kilkanaście gotowych apartamentów jest do kupienia w prestiżowej inwestycji Doki na historycznych, postoczniowych terenach w centrum Gdańska. Z kolei na osiedlach Perspektywa i Dynamika w Gdańsku oraz Widoki w Rumi dostępnych jest kilkadziesiąt komfortowych mieszkań, które zostaną oddane do użytku w III i IV kw. tego roku.Kup i zamieszkaj, nie czekaj- W Euro Stylu posiadamy szeroką ofertę inwestycji na terenie Trójmiasta i okolic. W części z nich są jeszcze gotowe mieszkania lub z krótkim terminem odbioru - w tym roku. Popyt na rynku wciąż jest duży, więc nie warto odwlekać decyzji o zakupie. Kupując mieszkanie gotowe lub z szybkim terminem odbioru, oszczędzamy sporo czasu. Możemy szybko zająć się wykończeniem i zamieszkać w nim albo wynajmować i czerpać zyski - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.

Doki, Gdańsk. Apartamenty gotowe do odbioruDoki Living w Śródmieściu Gdańska.Przykład wyjątkowej lokalizacji stanowią postoczniowe tereny w Gdańsku, kilkanaście minut spacerem od ścisłego Śródmieścia. To właśnie tam Euro Styl realizuje wielofunkcyjną inwestycję Doki z zabudową mieszkaniową i usługową.

Doki idealnie wpisują się w koncepcję miasta 15-minutowego, a mieszkańcy mogą liczyć na wiele udogodnień wynikających z tej wyjątkowej, śródmiejskiej lokalizacji.

W Doki Living znajdują się komfortowe apartamenty i mieszkania, wśród nich kilkanaście apartamentów gotowych do odbioru. Część apartamentów ma okna z widokiem na wodę i stoczniowe żurawie, inne na historyczną zabudowę Gdańska czy najbardziej rozpoznawalne fragmenty Stoczni Gdańskiej.

Doki Living. Zobacz listę dostępnych apartamentówDodatkowym atutem są tu wyniesione na poziom pierwszego piętra, dostępne tylko dla mieszkańców, wewnętrzne zielone patia. W parterach budynków części mieszkalnej Doki Living znajdują się lokale usługowe, a integralną częścią inwestycji jest odrestaurowana Montownia z ogromnym food hallem.

Perspektywa. Gdańsk. Mieszkania z odbiorem w IV kwartale 2024 r.Euro Styl. Perspektywa w Gdańsku.

Perspektywa to nowoczesna, śródmiejska inwestycja powstająca przy ul. Powstańców WarszawskichMapka, w której ukończonych jest już 8 z 13 budynków. Obecnie w trakcie realizacji są III i IV etap tej inwestycji - w ofercie można znaleźć mieszkania z terminem odbioru jeszcze w tym roku.

W części budynków znajdują się lokale usługowe, blisko są też sklepy, szkoły i przedszkola. Lokalizacja inwestycji umożliwia swobodne dotarcie pieszo lub komunikacją miejską m.in. do dworca PKP oraz licznych restauracji i kawiarni znajdujących się w Śródmieściu Gdańska.

Mieszkania dostępne na osiedlu PerspektywaPonadto w sąsiedztwie Perspektywy znajdują się aż cztery parki, z których jeden stanowi część osiedla. Umożliwia to mieszkańcom codzienny kontakt z naturą i tworzy dodatkowe możliwości rekreacji.

Dynamika. Gdańsk. Mieszkania z terminem odbioru w IV kwartale 2024 r.Euro Styl. Osiedle Dynamika w Gdańsku Ujeścisko.Dynamika powstaje w dzielnicy Ujeścisko, przy ul. CzłuchowskiejMapka - w jednej z najmłodszych części administracyjnych Gdańska.

Inwestycja jest już na finiszu realizacji, co zapewnia obecnym i przyszłym mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury osiedlowej. Jest to też ostatnia szansa na zakup mieszkania na tym osiedlu.

Lista mieszkań dostępnych na osiedlu DynamikaW najbliższej okolicy znajdują się szkoła podstawowa, przedszkola oraz sklepy, a w parterach dwóch budynków zaprojektowano lokale usługowe. Codzienne życie i dojazdy ułatwiają zrealizowane inwestycje drogowe (wyremontowana ul. Człuchowska) oraz linia tramwajowa na ul. Nowej Warszawskiej.

Widoki. Rumia. Mieszkania z terminem odbioru w III kwartale 2024 r.Euro Styl. Osiedle Widoki w Rumi.Widoki powstają przy ul. Wyżynnej w Rumi, w malowniczej lokalizacji - na zboczu morenowego wzgórza, przy Trójmiejskim Parku KrajobrazowymMapka.

Mieszkania powstające w pierwszym etapie mają wyjątkowo atrakcyjne usytuowanie, pod samym lasem. Klienci mają jeszcze możliwość zakupu mieszkań w budynkach pierwszego etapu z terminem odbioru zaplanowanym na III kwartał tego roku.

Widoki - zobacz, w jakich lokalach możesz zamieszkaćBliskość centrum miasta sprawia zaś, że mieszkańcy bez problemów załatwią swoje codzienne sprawy. Do stacji SKM można dojść spacerem w kilka minut, w odległości zaledwie 300 m od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a samochodem można sprawnie i szybko dotrzeć do obwodnicy czy do centrum Gdyni.

Zakup wymarzonego mieszkania z rynku pierwotnego nie musi wiązać się z długim czasem oczekiwania na zakończenie inwestycji. Zróżnicowana oferta Euro Stylu - tak pod względem lokalizacji, jak i parametrów nieruchomości - sprawia, że każdy znajdzie tu mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33950 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22200 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
30350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16750 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16500 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15800 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane