wróć do listy

Perspektywa

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2020 r. do I kw. 2023 r. w budowie
metraż
27 do 155.2 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Lokalizacja osiedla w pieszej odległości od ścisłego centrum Gdańska zapewni dostęp do bogatej infrastruktury: sklepów, usług, szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz bogatej oferty kulturalnej, historycznej, rozrywkowej i gastronomicznej.

Jednocześnie położenie nieco na uboczu oraz w pobliżu parków Bema, Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko zapewni możliwość wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury. Także na samym osiedlu, w jego północnej części powstanie mały park ze spacerowymi alejkami. Zaplanowano tu także wielopoziomowy plac miejski ze zróżnicowaną roślinnością i ciekawymi elementami małej architektury.

W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy:

 • kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej; elewacje i charakterystyczny kształt budynków nawiązywać będzie do przedwojennej architektury tej części miasta,

 • czterokondygnacyjne pierzejowe kamienice z wykuszami i dwuspadowym skośnym dachem od strony ulicy Powstańców Warszawskich,

 • budynki o współczesnej formie i wysokości od pięciu do ośmiu kondygnacji w głębi działki, będą one miały płaskie dachy zwieńczone tarasami.

Osiedle Perspektywa będzie budowane etapami. W pierwszej kolejności powstaje pięć budynków budynki bliżej ulicy Legnickiej - trzy kameralne wille oraz dwa wyższe budynki wielorodzinne. Powstanie tu 120 mieszkań i 4 lokale usługowe, 152 miejsca w podziemnej hali garażowej, 110 komórek lokatorskich. Ich budowa ma być zakończona w I kwartale 2022 roku.

W drugim etapie na rynek wprowadzono 248 mieszkań i 4 lokale usługowe, które powstaną w trzech budynkach: czterokondygnacyjnej kamienicy, która stworzy pierzeję ulicy Powstańców Warszawskich (22 mieszkania o metrażach 42-101 m kw. i 4 lokale usługowe 39-98 m kw.) oraz dwóch ośmiokondygnacyjnych budynkach w centralnej części inwestycji. Powstanie w nich 226 mieszkań o metrażach od 27 do 120 m kw. Ich dachy zwieńczone będą tarasami dachowymi. Pod budynkami drugiego etapu powstanie wspólna, dwupoziomowa hala garażowa na 306 samochodów. Realizacja tego etapu zakończy się w I kwartale 2023 roku.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji balkony, przestronne loggie, tarasy na najwyższych kondygnacjach, cichobieżne windy, należące do mieszkań parterowych ogródki przydomowe, a także ogólnodostępne stojaki na rowery. Powstaną tu także elementy tzw. małej retencji, które umożliwią zagospodarowanie części wód deszczowych.

Projekt inwestycji powstał w pracowni S.A.M.I. Architekci.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
EURO STYL
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Nasze Miejsce

Nasze Miejsce

Euro Styl

Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka

39 do 85 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Polanki Apartamenty

Polanki Apartamenty

Euro Styl

Gdańsk Oliwa, ul. Polanki

22.2 do 97.1 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Montownia

Montownia

Euro Styl

Gdańsk Młode Miasto, ul. Lisia Grobla

37 do 51 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Doki Living

Doki Living

Euro Styl

Gdańsk Młode Miasto, ul. Popiełuszki

25 do 130 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Dawna Poczta

Dawna Poczta

Euro Styl

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Mickiewicza

25 do 109 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Osiedle przy Błoniach

Osiedle przy Błoniach

Euro Styl

Rumia, ul. Błoń Janowskich

34 do 68 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Artykuły

Opinie (13)

 • Mieszkanka

  Na stronie Euro-styl nie można napisać swobodnie, ponieważ po zalogowaniu się do messenger włącza się reklama, której nie można wyłączyć, zaś do napisania maila jest rubryka z imieniem i nazwiskiem (? RODO???)
  Jako mieszkańcy ulicy, przy której powstaje inwestycja, mamy obawy co do wysokości niektórych budynków - czy nie zabiorą one zbyt dużo światła.
  Druga sprawa - obecnie ruszyła wycinka drzew - mamy okres lęgowy - czy są na to zezwolenia?? Dlaczego dopiero teraz?!?
  Nasza dzielnica była dotąd w miarę spokojna, obawiamy się ,że teraz się to zmieni, "styl" niektórych budynków pokazany na planach nijak ma się do niskiej, starej zabudowy wokół...

  • 5 3

 • Nowa inwestycja Perspektywa

  Opinie można formułować jak coś istnieje, a mieszkańcy ocenią czy im dobrze się mieszka- z wystarczacą ilością światła (może słońca?). Forum Gdańsk jeszcze nie istniał, a nagonka znawców tematu była taka, że to będzie ohyda. Moja ocena Forum, które istnieje i byłem w nim jest jak najbardziej pozytywna. Z oceną inwestycji Euro Stylu Perspektywa należy poczekać. Jednak to co istniało dotychczas w tym miejscu wołało o pomstę do..... Pozdrawiam

  • 10 4

 • Byłem zainteresowany kupnem mieszkania na tym osiedlu

  Umówiłem się na spotkanie w przedsprzedaży. Ceny powyżej 10 tyś za metr do kilkunastu (+oczywiście trzeba doliczyć cenę za miejsce parkinoge, komórka lokatora). Czas oczekiwania powyżej 2 lata. Jakość beznadziejna - parapety z blachy, okna plastykowe, wysokość pomieszczeń standardowa, na balkonie balustrady z pionowych metalowych słupków (nie szklane), na balkonie płytki, miejsca w hali nie przydzielone pod konkretne mieszkania (kto pierwszy ten lepszy), ogólnie beznadzieja. Szkoda bo lokalizacja dobra.

  • 10 1

 • By było idealnie, gdyby nie wstawili tego kloca w środku. Ale cieszę się, że powstaje otwarta inwestycja w tej okolicy. Przyda się trochę świeżej krwi i nowych lokali usługowych.

  • 3 1

 • Wiadomo kiedy planowane jest rozpoczęcie budowy? czy może coś już ruszyło

  • 2 0

 • Bardzo ładna perspektywa...

  • 0 0

 • Cena nieadekwatna do jakości (2)

  Perspektywa na inwestycje do wynajmu krótkoterminowego raczej kiepski pomysł, turyści preferują Wyspę Spichrzów, bliżej do Neptuna, restauracji, pubów i wszelakich atrakcji, a mieszkań jak wiadomo jest tam tysiące na wynajem. Na dłogoterminowy wynajem zwyczajnie się nie opłaca przy cenie za metr powyżej 10 tys. Dla siebie do mieszkania, może i tak, ale nie w tej cenie, standard podobny do Bulwarów w Jasieniu Hossy a cena dwukrotnie wyższa. A szkoda, bo liczyłem na jakość conajmniej taką jak Apartamenty Conrada lub Altoria w Gdyni, z ogrodem Zen, Fitness Klubem dla mieszkańców, portiernią. Może kupie w drugim etapie budowy, ceny powinny być bardziej realne pomiędzy 7,5 a 10 tys za m2

  • 4 1

  • Na spadki cen chyba nie ma co liczyć

   • 2 3

  • ale hossa nic na jasieniu nie buduje.

   • 1 0

 • Pojedźcie sobie na górkę z tyłu inwestycji, rozejrzyjcie się dokładnie, popatrzcie w krzaki. Strach wychodzić nawet na chwilę z samochodu, no ale co perspektywa, to perspektywa.

  • 1 0

 • Cena przewyższa wartość lokalizacji i standardu mieszkań (2)

  Jeśli deweloper przed oficjalną sprzedażą na osiedlu Perspektywa miał już sprzedane mieszkania od strony południowo-zachodniej w budynku E, to świadczy, że deweloper kpi sobie z klientów. Teraz Euro Styl musi się postarać, aby sprzedać te niszowe (jakościowo i cenowo słabe) mieszkania.

  • 4 0

  • Mieszkania z budynku E mają pośrednicy nieruchomości...

   • 1 2

  • Standard

   Niestety to samo zrobili w dokach, przychodzisz na przedsprzedaż i zamiast wybierać to co chcesz, wybierasz po zarządzie i dziwnym trafem zarezerwowanych mieszkaniach... słabo biorąc pod uwagę cenę mieszkań - wybieraj sobie Pan na przedsprzedaży to co zostało.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście