• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Focus

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, handel i usługi
realizacja
do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
31 do 155 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Butikowy biurowiec z usługowym parterem powstanie w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy głównej arterii miasta oraz z sąsiedztwie urzędu miasta. Oznacza to łatwy dojazd do budynku, dostęp do rozbudowanej komunikacji miejskiej oraz dostępność usług i handlu w okolicy.

Lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdą się także na parterze budynku - w takiej lokalizacji nie mogłoby być inaczej. Możliwa będzie tu organizacja usług gastronomicznych, sklepów, kwiaciarni czy piekarni. Lokale będą tu miały powierzchnię od 31 do 155 m kw.

Pierwsze i drugie piętro przeznaczone zostały na biura dla firm. Ostatnia kondygnacja z lukarnami o dużych przeszkleniach daje możliwość aranżacji niebanalnych wnętrz np. kancelarii. Zaplanowano tu podział powierzchni na lokale około 80 m kw. z możliwością ich łączenia w celu uzyskania większych metraży.

Trzykondygnacyjny budynek został zaprojektowany z poszanowaniem historycznej architektury sąsiednich budynków (cegła na elewacji, dach współczesny, ale z lukarnami). Elewacje oraz części wspólne wykończone zostaną materiałami wysokiej jakości.

Lokale przeznaczone będą na wynajem od ich dewelopera, czyli firmy Pomorskie Domy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pomorskie Domy
Pomorskie Domy
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania. Misja naszej firmy to realizacja ...
rozwiń
58 301-84-27
607-607-216
607-607-464

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje