• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sono

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2023 r. do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
31 do 75 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Sono powstaje w spokojnej części dzielnicy Osowa. Z ulicy Antygony, przy której powstanie budynek, blisko jest do ważnych ciągów komunikacyjnych, które umożliwiają szybki wyjazd z dzielnicy. Miejskim autobusem dojechać można stąd także do centrum, a przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej umożliwia poruszanie się po całej aglomeracji oraz wyjazd na Kaszuby.

Przyszli mieszkańcy blisko będą mieli do licznych sklepów i marketów. W dzielnicy dostępna jest szkoła podstawowa, liceum oraz żłobki i przedszkola.

Nie brakuje tu także miejsc dla miłośników aktywności sportowych - jest basen miejski, hala do gry w tenisa ziemnego i squasha oraz zielone parki (w tym nagradzany park miejski Hirona). W granicach Osowej położone są też dwa malownicze jeziora oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Sono to kameralna inwestycja mieszkaniowa. W trzykondygnacyjnym budynku powstanie zaledwie 14 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi. Do każdego z lokali parterowych przylegał będzie ogród, a do mieszkań na wyższych kondygnacjach balkony. Lokale na najwyższej kondygnacji będą miały ponadstandardową wysokość, co zwiększa możliwości aranżacyjne.

Pod budynkiem zaplanowano halę garażową i komórki lokatorskie. Wszystkie kondygnacje (także podziemną) połączy winda.

Ciekawa bryła budynku zwieńczona zostanie mansardowym dachem, a elewacje częściowo wykończone będą trwałymi spiekami. Na terenie wokół budynku nie zabraknie zieleni - zaplanowano tu liczne nasadzenia oraz ogrody deszczowe. Dla części wspólnych budynku powstał autorski projekt wykończenia wnętrz.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pomorskie Domy
Pomorskie Domy
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Opinie

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania. Misja naszej firmy to realizacja ...
rozwiń
58 301-84-27
607-607-216
607-607-464

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja