• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kwartet Polanki

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2018 r. zakończona
metraż
35 do 139 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja osiedla oznacza dostęp do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, a także bliskość centrów biznesowych: Olivia Business Centre, Alchemii oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także mieszczące się niedaleko tereny rekreacyjno-sportowe, handlowo-usługowe czynią osiedle przyjaznym dla osób, które lubią spędzać czas po pracy aktywnie.

Kwartet Polanki to zespół dwóch kameralnych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych w pobliżu historycznych obiektów starej Oliwy. Nawiązują one elementami do oliwskiej architektury, ale jednocześnie są współczesne w formie. W sumie powstało tu 27 mieszkań.

Realizację inwestycji rozpoczął deweloper K&L, w październiku 2017 roku spółka realizująca inwestycję została zakupiona przez dewelopera Euro Styl, który kontynuował sprzedaż nieruchomości w tym projekcie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni K&L Smart Design pod kierownictwem Grzegorza Krychowskiego.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie

Deweloper

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim. Od 2017 roku jest ...
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

Premiera inwestycji - Jasieny

dni otwarte

Dzień otwarty inwestycji Doki

dni otwarte