Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Locus

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Dąbrowskiego/Stoczniowców Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31.6 do 85.6 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2022 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Locus będzie położone w Rumi Janowo na rogu ulic Dąbrowskiego i Stoczniowców. Teren osiedla jest usytuowany tuż przy granicy z Gdynią, dzięki czemu szybko będzie można dojechać do centrum tego miasta. Jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Locus znajduje się urokliwy Park Żelewskiego oraz jezioro Wyspowo, a także pełne zaplecze usługowo - handlowe, szkoły i przedszkola, czyli wszystko czego potrzeba do wygodnego życia w mieście.

Budynki osiedla będą miały pięć-sześć kondygnacji, jasną elewacją i pionowe, metalowe dekoracje przy balkonach. Docelowo na terenie inwestycji powstanie 271 lokali w czterech budynkach. Będą one miały tarasy lub balkony oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.

Na terenie inwestycji powstanie zielony dziedziniec, który tworzyć będzie miejsce spotkań mieszkańców, a całość dopełniać będą: ozdobna roślinność oraz przydomowe ogródki. Części wspólne będą także wyposażone w wiaty rowerowe i miejsca rekreacyjne zachęcające mieszkańców do wypoczynku na świeżym powietrzu. W centralnym punkcie osiedla stanie także indywidualnie zaprojektowany drogowskaz, który ma zachęcać mieszkańców do odkrywania najciekawszych miejsc w otoczeniu inwestycji.

Docelowo na osiedlu Locus znajdzie się 271 mieszkań w czterech budynkach oraz lokale usługowe w parterach (od strony ul. Stoczniowców). Inwestycja powstaje etapami.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.