Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Locus

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Dąbrowskiego/Stoczniowców mapa
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
39.9 do 78 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Locus będzie położone w Rumi Janowo na rogu ulic Dąbrowskiego i Stoczniowców. Teren osiedla jest usytuowany tuż przy granicy z Gdynią, dzięki czemu szybko będzie można dojechać do centrum tego miasta. Jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Locus znajduje się urokliwy Park Żelewskiego oraz jezioro Wyspowo, a także pełne zaplecze usługowo - handlowe, szkoły i przedszkola, czyli wszystko czego potrzeba do wygodnego życia w mieście.

Budynki osiedla będą miały pięć-sześć kondygnacji, jasną elewacją i pionowe, metalowe dekoracje przy balkonach. Docelowo na terenie inwestycji powstanie 271 lokali w czterech budynkach. Będą one miały tarasy lub balkony oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.

Na terenie inwestycji powstanie zielony dziedziniec, który tworzyć będzie miejsce spotkań mieszkańców, a całość dopełniać będą: ozdobna roślinność oraz przydomowe ogródki. Części wspólne będą także wyposażone w wiaty rowerowe i miejsca rekreacyjne zachęcające mieszkańców do wypoczynku na świeżym powietrzu.

W pierwszym etapie (pierwszym budynku) powstaje 59 lokali w pięciokondygnacyjnym budynku (54 mieszkania i pięć lokali usługowych). Przewidziano tu 51 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz specjalne pomieszczenia na jednoślady. W drugim budynku powstanie 50 mieszkań

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij