Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Mezzo

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Krynicka Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
38.5 do 78.1 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje w tętniącej życiem części Przymorza, w sąsiedztwie dwóch galerii handlowych i w otoczeniu przystanków komunikacji miejskiej. Rozwinięta infrastruktura osiedlowa zapewnia dostęp do przedszkoli, szkół, sklepów, usług, handlu, rozrywki i gastronomii. Na spacer z Mezzo udać się można do parku Reagana i na plażę.

Osiedle składało się będzie z dwóch dziesięciokondygnacyjnych budynków. Powstaje w nich w sumie 158 mieszkań. Mieszkańcy parterów będą mogli korzystać z własnych, kameralnych ogródków, a mieszkańcy wyższych kondygnacji - z przestrzennych loggii i balkonów wyposażonych w szklane lub nieprzezierne balustrady.

Docelowo dla mieszkańców osiedla przewidziano łącznie 138 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 52 komfortowe miejsca postojowe na terenie osiedla. Wokół budynków powstaną także wiaty rowerowe. Na dachach budynków umieszczone zostaną fotowoltaiczne ogniwa, pozwalające na ekonomiczne pozyskiwanie energii elektrycznej, a cześć miejsc w hali garażowej posiadać będzie możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

Na terenie osiedla znajdzie się także bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, atrakcyjnie zagospodarowane i indywidualnie zaprojektowane tereny zielone. Dla osób lubiących sportowy tryb życia przewidziano urządzenia street workout - specjalnie wydzielone miejsce na terenie osiedla, w którym mieszkańcy będą mogli uprawiać aktywności sportowe.

Możliwe jest wykończenie mieszkania pod klucz.

Autorem projektu budynków jest pracownia Rayss Szymański Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (2) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.