• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Oliwa Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2012 r. zakończona
metraż
39 do 204 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Oliwa Park to zespół ośmiu pięciokondygnacyjnych budynków w kwartale ulic Piastowskiej, Poznańskiej i Krzywoustego, w których łącznie znajduje się 276 komfortowych lokali mieszkalnych.

Na pierwszych czterech kondygnacjach położone są mieszkania o powierzchniach liczących od 39 do 126 m kw., zaś na ostatnich piętrach zaprojektowano luksusowe apartamenty liczące od 140 do 200 m kw. (3-, 4- i 5-pokojowe) z windą dojeżdżającą bezpośrednio do lokalu.

Wszystkie mieszkania znajdujące się na piętrach posiadają co najmniej jeden balkon lub taras, zaś do lokali umiejscowionych na parterach przynależą prywatne ogródki.

Wszystkie lokale wyposażono w system grzewczy nowej generacji - logotermy. W podziemnych kondygnacjach zaprojektowano hale garażowe. Budynki wyposażone są w windy.

Na osiedlu funkcjonuje (przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców osiedla) centrum rekreacji z siłownią, sauną i salą do squasha. Dla najmłodszych powstał atrakcyjny plac zabaw. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Inwestycja została ukończona w 2012 roku. Oliwa Park otrzymała III nagrodę w konkursie Budowa Roku 2012.

Projekt stworzyli Stalprojekt Biuro Architektoniczne (projekt budowlany) oraz Rayss Szymański Architekci s.c. (projekt budowlany zamienny i wykonawczy).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Materiał wideo

Artykuły

Opinie (3) 1 zablokowana

 • CUDO Osiedle. Co prawda ceny do najtańszych nie należą, ale warto. Wiele osób z zagranicy już się wprowadziło.

  • 9 1

 • Cena nieadekwatna do jakości

  Jakość wyższa niż innych osiedli, lecz nieadekwatna do ceny. Przepłaca się. Potworek jaki zafundował developer mieszkańcom to tak zwane Centrum Rekreacji. Umiejscowione jest w jednym z budynków mieszkalnych, więc właściciele z innych budynków mają problem z dostępem. Dodatkowy ceny za użytkowanie atrakcji w CR są wyższe niże dla posiadaczy kart Multisport i podobnych, więc po co kupować udziały w Centrum (Developer zmusza jednak do tego). Po 3 latach istnienia osiedla już pojawia się rdza na elementach dachowcach które były nie ocynkowane. Były też problemy z wykończeniami elewacji. Brak ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla gości to kolejna wpadka. Po sprzedaniu pewnej części mieszkań jakość obsługi gwarancyjnej znacznie spadła.

  Plus osiedla to lokalizacja

  • 6 5

 • Opinia wyróżniona

  Jest świetnie, cicho, wygodnie, miło i estetycznie

  CR jest w osobnym budynku, a gdy ma się dużą rodzinę, udział i opłata miesięczna zwracają się wielokrotnie. Jest też sala TV i bilard, tego w multisporcie się nie kupi:)

  Osoba, która krytykowała chyba tu nie mieszka:)

  Mieszka się cudownie, spokojnie, a wokół pełna infrastruktura i wszędzie blisko, plaża w Jelitkowie, Park Oliwski i Park Reagana, Sopot - 1-5 minut. Genialnie:)

  • 9 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

58 779-58-58

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi