• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Oliwa Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2012 r. zakończona
metraż
39 do 204 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Oliwa Park to zespół ośmiu pięciokondygnacyjnych budynków w kwartale ulic Piastowskiej, Poznańskiej i Krzywoustego, w których łącznie znajduje się 276 komfortowych lokali mieszkalnych.

Na pierwszych czterech kondygnacjach położone są mieszkania o powierzchniach liczących od 39 do 126 m kw., zaś na ostatnich piętrach zaprojektowano luksusowe apartamenty liczące od 140 do 200 m kw. (3-, 4- i 5-pokojowe) z windą dojeżdżającą bezpośrednio do lokalu.

Wszystkie mieszkania znajdujące się na piętrach posiadają co najmniej jeden balkon lub taras, zaś do lokali umiejscowionych na parterach przynależą prywatne ogródki.

Wszystkie lokale wyposażono w system grzewczy nowej generacji - logotermy. W podziemnych kondygnacjach zaprojektowano hale garażowe. Budynki wyposażone są w windy.

Na osiedlu funkcjonuje (przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców osiedla) centrum rekreacji z siłownią, sauną i salą do squasha. Dla najmłodszych powstał atrakcyjny plac zabaw. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

Inwestycja została ukończona w 2012 roku. Oliwa Park otrzymała III nagrodę w konkursie Budowa Roku 2012.

Projekt stworzyli Stalprojekt Biuro Architektoniczne (projekt budowlany) oraz Rayss Szymański Architekci s.c. (projekt budowlany zamienny i wykonawczy).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Materiał wideo

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie (3) 1 zablokowana

 • CUDO Osiedle. Co prawda ceny do najtańszych nie należą, ale warto. Wiele osób z zagranicy już się wprowadziło.

  • 9 1

 • Cena nieadekwatna do jakości

  Jakość wyższa niż innych osiedli, lecz nieadekwatna do ceny. Przepłaca się. Potworek jaki zafundował developer mieszkańcom to tak zwane Centrum Rekreacji. Umiejscowione jest w jednym z budynków mieszkalnych, więc właściciele z innych budynków mają problem z dostępem. Dodatkowy ceny za użytkowanie atrakcji w CR są wyższe niże dla posiadaczy kart Multisport i podobnych, więc po co kupować udziały w Centrum (Developer zmusza jednak do tego). Po 3 latach istnienia osiedla już pojawia się rdza na elementach dachowcach które były nie ocynkowane. Były też problemy z wykończeniami elewacji. Brak ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla gości to kolejna wpadka. Po sprzedaniu pewnej części mieszkań jakość obsługi gwarancyjnej znacznie spadła.

  Plus osiedla to lokalizacja

  • 7 5

 • Opinia wyróżniona

  Jest świetnie, cicho, wygodnie, miło i estetycznie

  CR jest w osobnym budynku, a gdy ma się dużą rodzinę, udział i opłata miesięczna zwracają się wielokrotnie. Jest też sala TV i bilard, tego w multisporcie się nie kupi:)

  Osoba, która krytykowała chyba tu nie mieszka:)

  Mieszka się cudownie, spokojnie, a wokół pełna infrastruktura i wszędzie blisko, plaża w Jelitkowie, Park Oliwski i Park Reagana, Sopot - 1-5 minut. Genialnie:)

  • 9 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Reklama

Statystyki

Deweloper

Euro Styl jest jednym z liderów wśród deweloperów mieszkaniowych na rynku trójmiejskim. Działa na rynku od 2007 roku i do tej pory zrealizował ponad 10 300 lokali w Trójmieście i jego okolicach, a także na Półwyspie Helskim. Od 2017 roku jest ...
rozwiń
58 779-58-00

Wydarzenia

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi