Inwestycje w Trójmieście

Develia

Osiedle Latarników

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Letnica
miejsce:
Letnicka Mapka
deweloper:
Develia
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
40 do 85 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od IV kw. 2019 r. do IV kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska. Jednocześnie jest tu wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia: duża szkoła, sklepy, dostęp do komunikacji miejskiej.

Dojazd do centrum miasta - zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską - zajmuje zaledwie kilka minut. Lokalizacja inwestycji niedaleko od tunelu pod Martwą Wisłą sprawia, że szybko wyjechać stąd można w kierunku autostrady i trasy S7 (na Warszawę).

Na spacer jest stąd natomiast najbliżej do pełnego starodrzewu Parku im. J.J. Haffnera w Brzeźnie oraz na plażę. W dzielnicy powstać ma także duży kompleks rekreacyjno-sportowy Nautilus Gdańsk oferujący szereg atrakcji, w tym park wodny oraz egzotyczną lagunę z kompleksem basenów i saun.

Osiedle Latarników będzie realizowane w ramach dwóch etapów, w którym łącznie powstanie ok. 350 mieszkań. W sumie osiedle składać się będzie z pięciu ośmiokondygnacyjnych budynków. Powstanie tu plac zabaw oraz zieleń wokół budynków. W parterach przewidziano lokale usługowe, a pod budynkami parkingi podziemne. Parkować będzie można także na parkingach naziemnych.

Na pierwszy etap złożą się dwa budynki z mieszkaniami o powierzchniach od 40 do 85 m kw. Do lokali przynależeć będą komórki lokatorskie. W zależności od kondygnacji i usytuowania mieszkania, projektanci przewidzieli balkony, tarasy lub ogródki.

Projekt inwestycji powstał w sopockim biurze K&L Art Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (3)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.