Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Osiedle Viridis

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Karwiny
dzielnica:
Karwiny
miejsce:
ul. Porazińskiej mapa
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29.5 do 100 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2014 r. do I kw. 2019 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Viridis (z łac. zielony, nasycony zielenią) powstanie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na granicy dwóch gdyńskich dzielnic – Karwin i Dąbrowy, w pobliżu ulicy Janiny Porazińskiej.

Lokalizacja ta oznacza dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami Gdyni, a także z obwodnicą Trójmiasta. Ponadto w pobliżu osiedla kursuje wiele różnych linii autobusowych (sąsiedztwo pętli trolejbusowej i autobusowej przy Tesco), w tym kilka linii ekspresowych, a także ekologiczne trolejbusy.

Viridis utworzą trzy niewielkie, czterokondygnacyjne budynki o nowoczesnej i niebanalnej architekturze. Projektanci osiedla szczególną uwagę zwrócili na aranżację przestrzeni wspólnych osiedla. Na terenie inwestycji powstanie bowiem specjalna „ścieżka zdrowia” oraz wyselekcjonowane strefy wypoczynkowe. Zaprojektowana roślinność i mała architektura mają komponować się z lasem okalającym osiedle i podkreślać harmonię zabudowy z otoczeniem.

Z naturą korespondować będą także elewacje budynków. Architekci w projekcie wykorzystali wiele drewnianych elementów, które ozdobią budynek zarówno na zewnątrz, jak i w jego częściach wspólnych.

Mieszkania będą posiadać balkony bądź tarasy z przeszklonymi balustradami, a najbardziej przestronne znajdą się przy lokalach umiejscowionych na najwyższych piętrach. Ma to sprawić, że mieszkańcy będą mogli nacieszyć wzrok widokiem lasu, nie opuszczając swojego domu.

Najwyższe kondygnacje poświęcone zostaną na przestronne mieszkania z antresolami i dużymi przeszkleniami.

Projekt powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (30)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.