• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Wilga

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
od II kw. 2021 r. do I kw. 2023 r. w budowie
metraż
114 do 139 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Z ulicy Bursztynowej w Baninie, gdzie powstanie Osiedle Wilga, do Gdańska można szybko dojechać przez ul. Słowackiego. Jeszcze bliżej jest do obwodnicy, która z kolei ułatwia dojazd do każdej części aglomeracji trójmiejskiej. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej blisko mają stąd do przystanku PKM Rębiechowo, skąd jeżdżą pociągi zarówno do Gdańska, jak i do Gdyni, Kartuz czy Kościerzyny. Niedaleko jest także na przystanek ZTM Gdańsk, z którego można dojechać do Wrzeszcza lub Żukowa.

Z osiedla blisko będzie do sklepu, a także do szkoły podstawowej, klubu sportowego, restauracji, pizzerii, marketów, punktów usługowych, ośrodka zdrowia, a nawet kwiaciarni.

Najbliższa okolica zapewnia z kolei możliwość wypoczynku w zielonym, naturalnym otoczeniu. Wokół nie brakuje terenów do jazdy na rowerze, biegania, spacerów, a także jezior z przygotowanymi do wypoczynku plażami.

Okolica to głównie niska zabudowa, nie brakuje tu placów zabaw, boisk i wielu innych atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców.

Samo Osiedle Wilga będzie składało się z 33 domów jednorodzinnych o dopasowanej do otoczenia architekturze. Na poddaszu każdego domu zaprojektowane zostały trzy sypialnie, dwie łazienki i toaleta oraz garderoba. Parter (salon połączony z kuchnią i jadalnią) sprzyja rodzinnemu spędzaniu czasu.

Z salonu będzie można wyjść wprost do własnego ogrodu o powierzchni co najmniej 200 m kw. W każdym domu znajdzie się także garaż przynajmniej na jedno auto lub rowery.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

114.32 m2
4
630 000 zł
114.32 m2
4
630 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Siódme Niebo
Siódme Niebo
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Siódme Niebo SA specjalizuje się w budowie i sprzedaży bezczynszowych mieszkań z ogrodami oraz domów z garażem.
rozwiń
58 681-82-19

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (4 opinie)

targi