wróć do listy

Szafranova

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2022 r. w budowie
metraż
85.6 do 85.6 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Osiedle powstaje na przedmieściu Gdańska i całego Trójmiasta. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej (niedaleko do Obwodnicy Trójmiasta i Obwodnicy Południowej) szybko można stąd dojechać niemal w każde miejsce aglomeracji, wyjechać na autostradę czy dojechać do lotniska.

Lokalizacja sprzyja wypoczynkowi na łonie natury, blisko stąd do kaszubskich jezior i lasów, także w otoczeniu powstającego osiedla nie brakuje terenów naturalnych, które sprzyjają aktywności wszystkich członków rodziny.

W okolicy osiedla Szafranova znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Kilka minut spacerem jest do przedszkola, szkoły podstawowej, centrum handlowego oraz restauracji. Blisko są również bank, poczta, kościół i przychodnia.

Inwestycja składa się z 28 dwulokalowych bliźniaków. Na dwóch poziomach znajduje się tu 85,62 m kw. - na parterze jest to przestrzeń dzienna dla całej rodziny, na piętrze sypialnie. Do każdego lokalu przynależy także nieużytkowe poddasze.

Użytkownicy korzystać będą z własnych ogródków z tarasem. Parkowanie samochodu możliwe jest na podjeździe.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Siódme Niebo
Siódme Niebo
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Jabłoniowa 18

Jabłoniowa 18

Siódme Niebo

Gdańsk Jasień, ul. Jabłoniowa 18

27.5 do 95.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Młody Jasień

Młody Jasień

Siódme Niebo

Gdańsk Szadółki, ul. Stężycka

29 do 115 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Onnea

Onnea

Siódme Niebo

Banino, ul. Lipowa

69.9 do 121.2 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Amarantus

Amarantus

Siódme Niebo

Banino, ul. Orzechowa

63 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Osiedle Familijne

Osiedle Familijne

Siódme Niebo

Banino, ul. Pszenna;ul. Złota

49.1 do 139.2 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Artykuły

Opinie (10)

 • Szafranova - Straszyn

  Z informacji, jakie uzyskałem deweloper nie ma zamiaru remontować lub nawet poprawiać popękanych już płyt na ul. Szafranowej w Straszynie. To jedno wielkie nieporozumienie. Droga dziurawa, budowa zniszczy ją bardziej a deweloper ma to w poszanowaniu. Siódme Niebo - zastanówcie się. Tu mają mieszkać ludzie a nie bydło.

  • 5 3

 • (1)

  A droga będzie z płyt czy deweloper wyda chociaż kilka tysięcy złotych żeby ludzie nie rozwalili zawieszenia po tygodniu dojazdów do swojego wymarzonego domu?

  • 5 1

  • droga to dramat!!!!!!!!!!!!! anty-wizytówka Siódmego Nieba, wstyd, dojazd tam to porażka.

   • 3 0

 • (1)

  Co to ma być?
  Jakiś ruski standard? Co z drogą którą rozwalacie?
  Mam nadzieje, że zostanie droga wyremontowana po wykonanej inwestycji (w końcu przytulicie na tych 28 domkach nie małe siano).

  • 3 0

  • wstyd

   siódme niebo wstyd co robicie z drogą dojazdową do swojej inwestycji. Nie stoją nawet 2 domy a droga już zdewastowana. To jakąś partyzantka czy budujecie kurniki a nie domy? Przecież to żenada aby pokazywać klientowi dom do którego dojazd grozi zerwaniem zawieszenia

   • 2 0

 • dramat (4)

  Fakt, dojazd na osiedle jest dramatyczny. Płyty, które z dnia na dzień przestają istnieć. Ciężki sprzęt z budowy niszczy drogę, wystają z niej druty, płyty pękają. Deweloper ma gdzieś obecnych mieszkańców, jak również swoich klientów. Na ich miejscu zapadłbym się pod ziemie prezentując klientowi dom. Zanim dojedziesz do biura sprzedaży w połowie drogi musisz wracać aby umówić się u mechanika na remont zawieszenia. Wstyd wstyd wstyd wstyd

  • 2 0

  • (3)

   Witam,
   Domyślam się, że mieszkasz w sąsiedztwie inwestycji tak jak ja zresztą.
   Uwierz mi, że i dla mnie ta inwestycja wymagałaby wykonania robót współistniejących polegających co najmniej na naprawie zniszczonej nawierzchni wspólnej drogi dojazdowej do istniejących oraz nowo wznoszonych budowli. Nie mam pełnego rozeznania czy gmina spisała stosowną umowę z deweloperem na remont przyległej do inwestycji drogi dojazdowej.
   Należałoby zadzwonić do gminy w tej sprawie.
   W kwestii uszkodzeń pojazdów, powstałych na wymienionej drodze, należy bezwzględnie wskazywać w regresie jako sprawcę szkody właściciela drogi - gminę, może to ich nauczy dbałości o zapisy w umowach.

   PS.

   Jeśli już piszesz tyle postów na ten sam temat i używasz innych podpisów za każdym razem, (~mieszkaniec; ~marek; ~sezon; ~wstyd; ~Zbigniew) pamiętaj, że pisząc z tego samego komputera zostawiasz ślad w postaci podpisu IP, indywidualnego dla każdego z urządzeń. nr IP twojego jest widoczny jako 109.233.92*
   Zatem bezzasadne jest pisanie na portalu z różnymi podpisami, ponieważ widać tu, że piszesz sam/sama ze sobą, co i tak niczego nie wnosi, jedynie przedstawia cię w niekorzystnym dla ciebie świetle jako człowieka zawziętego, małostkowego i napastliwego...
   Lepiej napisz do gminy...

   • 2 2

   • (2)

    Nie mieszkam w tamtej okolicy ale...
    Zauważyliście, że wszystkie wpisy to jedna osoba ??? IP kompa mówi wszystko.... Jedna pracowita osoba....

    • 0 1

    • prawda (1)

     mieszkaniec czy nie mieszkaniec - jakie ma to znaczenia. Prawda jest taka, że Siódme Niebo dewastuje tam tragiczną już drogą w coś co jest katastrofą. Jak można sprzedawać domy i nie brać pod uwagę mieszkańców ( własnych klientów ). Osiedla w tamtym miejscu jest tylko dla zmotoryzowanych.

     • 2 1

     • Ok, rozumiem. Ale po co tyle wpisów jednej osoby pod różnymi pseudonimami? To coś zmienia? Jeden krytykujący wpis nie wystarczy? Możesz wpisać setki, ale to tylko opinia jedenj osoby, dla innych zupełnie nie wiarygodna...

      • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście