• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sea Hall

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2023 r. do I kw. 2026 r. w budowie
metraż
42 do 130 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja Sea Hall pozwala w pełni korzystać z uroków mieszkania w Trójmieście. Jest stąd blisko na plażę w Brzeźnie, do Parku Reagana oraz znajdujących się w tym obszarze atrakcji i lokali gastronomicznych. Pod budynkiem przebiega ścieżka rowerowa, dzięki czemu dotrzeć tam można jednośladem.

Inwestycja uzupełni zabudowę w tej części Gdańska i dzięki zaplanowanym w budynku lokalom usługowym wniesie nową jakość w tej okolicy. Przyszli mieszkańcy korzystać tu będą z rozwiniętej infrastruktury dzielnicowej, blisko będą mieli także do obiektów handlowych, kulturalnych, gastronomicznych i rozrywkowych zlokalizowanych we Wrzeszczu.

Ułatwieniem w codziennym życiu jest tu dostęp do rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Budynek będzie wykończony szlachetną elewacją subtelnie mieniącą się w słońcu. Jej dekoracją będą wykończenia balkonów z siatki cięto-ciągnionej. Na najwyższych kondygnacjach pojawią się przeszklenia w postaci przesuwnej zabudowy, co umożliwi korzystanie z przestrzeni balkonów i loggi przez cały rok.

Na parterze powstanie dziewięć lokali usługowych oraz rowerownia, śmietniki i komórki lokatorskie, a powyżej 98 lokali w układzie od dwóch do pięciu pokoi (75 mieszkań i 23 apartamenty na trzech najwyższych kondygnacjach). W sumie budynek będzie miał 11 kondygnacji, garaż podziemny i parking naziemny z towarzyszącą infrastrukturą. Mieszkańcy będą mogli korzystać z ogólnodostępnego tarasu.

Na zewnątrz budynku powstaną szerokie schody z elementami zieleni, na których można usiąść i spotkać się ze znajomymi lub sąsiadami. W pobliżu obu wejść do budynku zaprojektowano stojaki rowerowe.

Wnętrza części wspólnych nawiązywać będą do bliskiej morza lokalizacji. Zaprojektowane zostały jako miejsce harmonijne, stonowane i wypełnione nadmorskim klimatem.

Projekt inwestycji powstał w pracowni BJK Architekci, projekt wnętrz powstał w pracowni Sikora Wnętrza.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: ALLCON Osiedla
ALLCON Osiedla
Polityka prywatności

Artykuły

Opinie (1)

  • Następny moloch

    jakkolwiek nie opisywaliby tego projektanci lub budujący

    • 6 10

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Allcon Osiedla - trójmiejska firma deweloperska wyodrębniona w strukturach Grupy Allcon. Ponad 33-letnie doświadczenie, wysoka jakość wykończenia mieszkań i nagrodzone realizacje to atuty wyróżniające firmę na rynku nieruchomości. PARTNERSTWO Od ...
rozwiń
58 760-07-48
58 888-25-52

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum