• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Nowa Dąbrowa

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2022 r. do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
27 do 95 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Ze względu na lokalizację nowo powstającego osiedla przyszli mieszkańcy Nowej Dąbrowy będą mogli cieszyć się codziennym kontaktem z naturą - osiedle powstanie w otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym zboczu, co zapewni dobre nasłonecznienie. W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajduje się m.in. wieża widokowa, stadnina koni oraz liczne trasy rowerowe i piesze biegnące przez Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Takie położenie nie wyklucza dostępu do bogatej osiedlowej infrastruktury, w tym restauracji, kawiarni i sklepów – bez konieczności dojeżdżania do centrum. Powstaną one na samym osiedlu, gdzie zaplanowano plac z lokalami usługowymi oraz ogródkami, a także handlową ulicę, gdzie według planów dewelopera znaleźć się mają miejsca przeznaczone na zakupy, rozrywkę, aktywność fizyczną oraz odpoczynek. Nie zabraknie też lokali zaprojektowanych z myślą o przedszkolu i przychodni. Bogate zaplecze handlowe, edukacyjne, opieki zdrowia zapewnia także rozwijająca się od dziesięcioleci dzielnica.

Lokalizacja sprzyja także komunikacji z całą metropolią. Niedaleko krzyżują się najważniejsze trasy całej aglomeracji - obwodnica oraz nowo powstające: Trasa Kaszubska i Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Daje to możliwość komfortowego poruszania się po całym Trójmieście. W bezpośredniej bliskości osiedla znajdują się także przystanki autobusowe.

W pierwszym etapie osiedla Nowa Dąbrowa powstanie pięć budynków sześcio- i siedmiokondygnacycjnych z mieszkaniami o metrażu od 27 do 95 m kw. (od 1 do 4 pokoi) oraz lokalami usługowymi od 28 do 147 m kw. Wszystkie mieszkania będą miały przestronne tarasy (nawet do 21 m kw.) lub ogródki. Auta mieszkańcy parkować będą w halach podziemnych, gdzie powstaną także rowerownie, oraz na parkingach naziemnych.

Na terenie osiedla przewidziano m.in. zielone oazy spokoju, kreatywne place zabaw oraz przestrzeń spacerową, która spodoba się również amatorom porannego joggingu. Zaplanowano bogato wyposażone strefy: wyciszenia, zabaw, spotkań. Z myślą o rowerzystach na terenie osiedla powstaną stojaki na jednoślady.

Inspiracją do tworzenia wnętrz części wspólnych jest sąsiedztwo lasów. Zastosowane tu zostaną naturalne materiały - drewno i kamień, kolorystyka utrzymana zostanie w barwach ziemi.

W budynkach nie zabraknie także rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych, jak ogrody deszczowe czy nowoczesne oświetlenie LED. W halach garażowych przewidziano natomiast możliwość przyłączenia gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Budowa pierwszego etapu podzielona została na zadania.W ramach pierwszego z nich powstanie jeden pięciopiętrowy budynek z 60 mieszkaniami i 7 lokalami usługowymi. Powstające tu lokale będą miały od 38 do 80 m kw. Właśnie przed tym budynkiem powstanie osiedlowy plac z lokalami i miejscami do siedzenia.

Autorem projektu osiedla jest biuro B1 Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: ALLCON Osiedla
ALLCON Osiedla
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Allcon Osiedla - trójmiejska firma deweloperska wyodrębniona w strukturach Grupy Allcon.
30-letnie doświadczenie, wysoka jakość wykończenia mieszkań i nagrodzone realizacje to atuty wyróżniające firmę na rynku nieruchomości.
rozwiń
58 760-07-48, 58 888-25-52