• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Zagaje

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2021 r. do I kw. 2023 r. w budowie
metraż
32 do 66 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja Zagaje powstaje na Ujeścisku. Oznacza to bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych, przede wszystkim al. Armii Krajowej, która zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska, jak i wyjazd na obwodnicę. Osoby poruszające się komunikacją miejską blisko będą miały na przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Niebawem nieopodal inwestycji powstanie także nowa linia tramwajowa przebiegająca ulicą Warszawską.

Ujeścisko, a zwłaszcza najbliższa okolica inwestycji, ma w pełni rozwiniętą infrastrukturę dzielnicową. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, a także pasaże handlowe, markety, punkty usługowe oraz przychodnia.

Budynek z windą będzie miał cztery kondygnacje nadziemne i piwnicę z komórkami lokatorskimi. Powstanie tu 47 mieszkań dwu- i trzypokojowych. Do lokali na parterze będą przylegały ogródki, do położonych na wyższych kondygnacjach - balkony.

Parkowanie aut możliwe będzie na terenie posesji na miejscach naziemnych, znajdą się tu także miejsca do ładowania aut elektrycznych. Dla osób korzystających z jednośladów zaprojektowana została rowerownia. Przy budynku powstanie także minipark ze strefą wypoczynku i osiedlowym fitnessem zewnętrznym. Droga dojazdowa od strony ul. Warszawskiej do wjazdu na osiedle zostanie wyasfaltowana.

Wybrane fragmenty elewacji budynku oraz klatki schodowej pokryte zostaną naturalnym drewnem. Ma to podkreślić ścisły związek inwestycji z naturą. Grafiki w częściach wspólnych z motywami zieleni i natury mają też nawiązywać do nazwy inwestycji - Zagaje.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M Macieja Mariusza Magdy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

57.98 m2
3
560 000 zł
62.23 m2
3
620 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pomorskie Domy
Pomorskie Domy
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Yoga

Yoga

3 ogłoszenia

Yoga

3 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Zakoniczyn, ul. Dąbka Mapa

37 do 66 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Stelo

Stelo

2 ogłoszenia

Stelo

2 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, Galaktyczna Mapa

36 do 71 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Valor

Valor

Pomorskie Domy

Rumia, ul. Dąbrowskiego 44 Mapa

36 do 85 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony Mapa

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Jupiter

Jupiter

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20 Mapa

39 do 69 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera Mapa

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (5)

 • (3)

  Lokalizacja budynku na b.malej działce. Wokół domy jednorodzinne. Brak utwardzonej drogi dojazdowej mimo lokalizacji działki przy wiecznie zakorkowanej ul. Warszawskiej

  • 6 1

  • (1)

   Czy wyjazd będzie bezpośrednio na Warszawską czy najpierw na Białostocką (ona jest nieutwardzona) a potem z Białostockiej na Warszawską. Tak, czy siak wyjechać będzie ciężko, no chyba, że zrobią tam światła- to jest za łukiem, trochę niebezpiecznie...

   • 0 0

   • https://pomorskiedomy.pl/zagaje

    Jak zjedziesz na dół i naciśniesz 'kondygnacje' to zobaczysz, że część Białostockiej, która jest połączona z Warszawską zostanie wylana. Pytałem również w biurze sprzedażowym, tak w zasadzie dowiedziałem się o tym zanim zauważyłem, że ta informacja jest zawarta również w planach.

    • 2 0

  • Daniel

   Z tego co widzę na wizualizacjach, a także podglądzie sferycznym to działka jest całkiem spora. Obecność domów jednorodzinnych wokół to przecież plus. Niska zabudowa, nikt nie będzie zaglądać w okna mieszkańcom budynku. Deweloper planuje wylać drogą dojazdową (część Białostockiej), wystarczy zajrzeć do oferty. Jedyne z czym się zgadzam to z zakorkowaną Warszawską, ale duży wpływ na to ma Nowa Warszawska (inwestycja, która zostanie zakończona pod koniec 2022 roku).

   • 3 1

 • Precz z tym g*wnem. Jeszcze większy korek będzie i zabierają zieleń.

  • 2 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.