• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zagaje

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2021 r. do I kw. 2023 r. zakończona
metraż
32 do 66 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja Zagaje powstała na Ujeścisku. Oznacza to bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych ciągów komunikacyjnych, przede wszystkim al. Armii Krajowej, która zapewnia szybki dojazd do centrum Gdańska, jak i wyjazd na obwodnicę. Osoby poruszające się komunikacją miejską blisko mają na przystanek autobusowy oraz tramwajowy. W marcu 2023 roku nieopodal inwestycji uruchomiono także nową linię tramwajową przebiegającą ulicą Warszawską.

Ujeścisko, a zwłaszcza najbliższa okolica inwestycji, ma w pełni rozwiniętą infrastrukturę dzielnicową. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki, a także pasaże handlowe, markety, punkty usługowe oraz przychodnia.

Budynek z windą ma cztery kondygnacje nadziemne i piwnicę z komórkami lokatorskimi. Powstało tu 47 mieszkań dwu- i trzypokojowych. Do lokali na parterze przylegają ogródki, do położonych na wyższych kondygnacjach - balkony.

Parkowanie aut możliwe jest na terenie posesji na miejscach naziemnych, znajdują się tu także miejsca do ładowania aut elektrycznych. Dla osób korzystających z jednośladów zaprojektowana została rowerownia. Przy budynku powstał także minipark ze strefą wypoczynku i osiedlowym fitnessem zewnętrznym. Droga dojazdowa od strony ul. Warszawskiej do wjazdu na osiedle została wyasfaltowana.

Wybrane fragmenty elewacji budynku oraz klatki schodowej pokryte zostały naturalnym drewnem. Podkreśla to ścisły związek inwestycji z naturą. Grafiki w częściach wspólnych z motywami zieleni i natury także nawiązują do nazwy inwestycji - Zagaje.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3M Macieja Mariusza Magdy.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Focus

Focus

Pomorskie Domy

Pruszcz Gdański, ul. Grunwaldzka Mapa

31 do 155 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Sono

Sono

1 ogłoszenie

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Antygony Mapa

31 do 75 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Yoga

Yoga

1 ogłoszenie

Pomorskie Domy

Gdańsk Zakoniczyn, ul. Dąbka Mapa

37 do 66 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Valor

Valor

Pomorskie Domy

Rumia, ul. Dąbrowskiego 44 Mapa

36 do 85 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (5)

 • (3)

  Lokalizacja budynku na b.malej działce. Wokół domy jednorodzinne. Brak utwardzonej drogi dojazdowej mimo lokalizacji działki przy wiecznie zakorkowanej ul. Warszawskiej

  • 7 2

  • (1)

   Czy wyjazd będzie bezpośrednio na Warszawską czy najpierw na Białostocką (ona jest nieutwardzona) a potem z Białostockiej na Warszawską. Tak, czy siak wyjechać będzie ciężko, no chyba, że zrobią tam światła- to jest za łukiem, trochę niebezpiecznie...

   • 1 0

   • https://pomorskiedomy.pl/zagaje

    Jak zjedziesz na dół i naciśniesz 'kondygnacje' to zobaczysz, że część Białostockiej, która jest połączona z Warszawską zostanie wylana. Pytałem również w biurze sprzedażowym, tak w zasadzie dowiedziałem się o tym zanim zauważyłem, że ta informacja jest zawarta również w planach.

    • 2 0

  • Daniel

   Z tego co widzę na wizualizacjach, a także podglądzie sferycznym to działka jest całkiem spora. Obecność domów jednorodzinnych wokół to przecież plus. Niska zabudowa, nikt nie będzie zaglądać w okna mieszkańcom budynku. Deweloper planuje wylać drogą dojazdową (część Białostockiej), wystarczy zajrzeć do oferty. Jedyne z czym się zgadzam to z zakorkowaną Warszawską, ale duży wpływ na to ma Nowa Warszawska (inwestycja, która zostanie zakończona pod koniec 2022 roku).

   • 3 1

 • Precz z tym g*wnem. Jeszcze większy korek będzie i zabierają zieleń.

  • 4 8

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania. Misja naszej firmy to realizacja ...
rozwiń
58 301-84-27
607-607-216
607-607-464

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje