Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Spektrum

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
Obrońców Wybrzeża
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna, wysoka
metraż:
30 do 102.3 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od III kw. 2016 r. do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Z osiedlem sąsiaduje rozwinięta infrastruktura komunikacyjna i usługowo-handlowa. Zlokalizowane jest ono w sąsiedztwie nadmorskiego Parku im. R. Reagana, blisko molo w Brzeźnie i plaż. Rozpościerająca się z wielu mieszkań budynków osiedla panorama na Zatokę Gdańską to silny atut inwestycji.

Bryły budynków wyróżniają się urozmaiconą elewacją, złożoną m.in. z eleganckich okładzin, a częściowo, na najwyższych kondygnacjach, z przeszklonych fasad. Na szczytach budynków zaprojektowano zielone dachy, które będą miały wpływ na optymalne gospodarowanie wodami opadowymi na terenie osiedla.

W budynkach przewidziano cichobieżne windy oraz dwukondygnacyjne hale garażowe, na poziomie których, poza miejscami parkingowymi dla samochodów, znajdą się również komórki lokatorskie. W każdym z budynków w strefie wejścia zaplanowano również wózkarnię z rowerownią, zaś w halach garażowych rowerownie wyposażone w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania.

Na terenie osiedla powstanie także tor do gry w bule, plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psów oraz przepełniona zielenią strefa wypoczynku.

Budowa pierwszego budynku Spektrum zostanie ukończona w III kwartale 2018 roku. Drugi etap inwestycji został zaprojektowany jako zespół pięciu budynków o konstrukcji kaskadowej i wysokości od trzech do 17 pięter. W ramach etapu powstanie w sumie 2016 mieszkań i 16 lokali usługowych. Przekazanie lokali w ramach drugiego etapu nastąpi w dwóch terminach: do końca stycznia i do końca września 2020 roku.

Projekt inwestycji powstał w Gdańskiej pracowni Stalprojekt.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (10) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.