Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Tensor

Gdynia

miejscowość:
Gdynia Mały Kack
dzielnica:
Mały Kack
miejsce:
ul. Łużycka 8 mapa
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2014 r. do 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kompleks biurowy Tensor powstaje w obszarze przewidzianym jako biznesowa strefa miasta. Utworzą go trzy nowoczesne budynki klasy A o nazwach X, Y, Z, w których przewidziano również część usługową na parterach.

Cały kompleks będzie liczył blisko 20 tys. m kw. brutto. Budynki będą miały zróżnicowaną wysokość - czterech i pięciu kondygnacji nadziemnych. Pod budynkami i wokół nich znajdą się miejsca parkingowe - łącznie 446.

Kompleks posiadać będzie wewnętrzną przestrzeń publiczną, umożliwiającą wypoczynek zarówno pracownikom biur, jak i osobom korzystającym z usług oferowanych przez park biurowy Tensor.

Inspiracją dla architektów tworzących projekt – zwłaszcza w zakresie elewacji – były geometryczne wariacje na temat wektorów.

Wnętrza zaprojektowano z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania przestrzeni przy maksymalnej dbałości o komfort użytkowników. Zastosowane w Tensorze proekologiczne rozwiązania techniczne czerpią z najnowocześniejszej myśli technologicznej.

Budynki wyposażone zostaną w udogodnienia charakterystyczne dla tej klasy biurowców, takie jak: BMS, zasilanie awaryjne (UPS), agregat prądotwórczy, klimatyzację z indywidualnym sterowaniem temperaturą, centrale telefoniczne w technologii IP, systemy: kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, pożaru czy telewizji dozorowej.

Ponadto, zaplanowano energooszczędne fasady wyposażone w szyby o bardzo dobrych parametrach technicznych w zakresie izolacyjności termicznej oraz akustycznej, a także system rekuperacji, czyli odzysku ciepła.

Budynek X w styczniu 2016 r. otrzymał pozwolenie na użytkowanie, zaś w marcu wprowadzą się do niego pierwsi najemcy. Zakończenie realizacji wszystkich budynków planuje się na 2017 r.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij