Powrót do inwestycji

#NaSwoim - mieszkanie 1.B.5 - Kameralna inwestycja blisko centrum – Chełm

Firma: Domesta
Lokalizacja: Gdańsk Chełm, Ptasia
Cena
622 505,50
 • Liczba pokoi
  3
 • Rok budowy
  2023 r.
Adres
Gdańsk Chełm
Ptasia
Cena za m2
9 828
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
2925
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
63,34 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Internet
 • Nieruchomość inwestycyjna

Treść ogłoszenia

Osiedle #NaSwoim to kombinacja wielu elementów, charakteryzujących wygodne życie w mieście. Połączenie różnych czynników stwarza doskonałe możliwości do pracy, edukacji, odpoczynku i rekreacji dla Ciebie i Twojej rodziny.


Lokalizacja inwestycji
Osiedle #NaSwoim powstaje przy ul. Ptasiej w dzielnicy Gdańsk Chełm. Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy pośród wszelkich czynników niezbędnych do życia w mieście. Bliskość punktów usługowych, placówek edukacyjnych oraz medycznych, łatwy dostęp do zieleni i komunikacji miejskiej wraz z jednoczesnym szybkim połączeniem z centrum miasta składają się na atrakcyjne warunki mieszkania na osiedlu #NaSwoim.


Komunikacja
Szybki i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają okoliczne przystanki. Pętla autobusowo-tramwajowa Chełm Witosa znajduje się w odległości jedynie 600 m od osiedla. Osoby podróżujące samochodem z pewnością docenią bliskość trasy W-Z oraz Obwodnicy Trójmiasta. Co więcej, autem z łatwością dostaniemy się również do Gdańska Głównego, galerii Forum czy najbliższej stacji kolei SKM. W pobliżu znajduje się również ścieżka rowerowa, która umożliwia dojazd do centrum miasta w 15 minut.


Edukacja
W najbliższej okolicy osiedla #NaSwoim znajduje się Szkoła Podstawowa nr 8, 56, 19, liceum nr 7 oraz wiele punktów przedszkolnych publicznych i prywatnych. Swoją siedzibę ma również w pobliżu ceniona Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.


Sklepy i usługi
Jednym z głównych atutów inwestycji jest doskonale rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Galeria Kaufland oraz Pasaż Chełmski - dwupoziomowe centrum z bogatą ofertą sklepów i usług. Miejsce zapewnia bezpośredni dostęp do najpotrzebniejszych punktów w jednym miejscu. W najbliższej okolicy znajduje się również przychodnia Nowy Chełm, Świętokrzyska oraz wiele punktów aptecznych.


Sport
Na terenie osiedla zlokalizowane zostaną urządzenia siłowni plenerowej, plac zabaw oraz miejsca ze stojakami na rowery. Na kondygnacji podziemnej powstanie również zamknięte pomieszczenie na rowery. W pobliskim Jarze Wilanowskim znajdują się atrakcje zarówno dla najmłodszych - place zabaw, jak i starszych - plac sprawnościowy, boisko, siłownie, szachy, tenis stołowy czy minigolf. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również klub fitness oraz tradycyjna siłownia.

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Domesta
Domesta
Polityka prywatności

Inwestycje Domesta

Leszczynowy Park

Leszczynowy Park

99 ogłoszeń

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Szadółki, ul. Leszczynowa

27 do 95 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Robinia

Robinia

7 ogłoszeń

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Chełm, ul. Madalińskiego

30 do 97 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Traffic

Traffic

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Siedlce, ul. Struga

zakończona
Realizacja

Dział Sprzedaży Domesta Sp. z o.o.

586704... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Chełm
Ptasia
Powrót do inwestycji
NaSwoim
NaSwoim
Chełm, gdzie powstanie inwestycja #NaSwoim, to dzielnica o rozbudowanym zapleczu handlowo-usługowym. Sklepy spożywcze, przychodnia, galeria handlowa,...
Zobacz inwestycje