• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Chcesz szybko odebrać mieszkanie? Poznaj ofertę Euro Stylu

20 września 2023, godz. 09:00 
Perspektywa - Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich. Perspektywa - Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich.

Popyt na mieszkania szybko rośnie, także dzięki programowi "Bezpieczny Kredyt 2 proc.". Z tego powodu na rynku jest coraz mniej lokali dostępnych "od ręki". Euro Styl z Grupy Dom Development, dzięki dużej aktywności inwestycyjnej, ma w swojej ofercie w Gdańsku czy w Pogórzu k. Gdyni mieszkania gotowe oraz z terminem odbioru jeszcze w tym roku.- Kupując mieszkanie gotowe lub z szybkim terminem odbioru, oszczędzamy czas: możemy je szybko wykończyć i wprowadzić się do wymarzonego M. Taki model doceniają też inwestorzy, którzy chcą jak najszybciej zarabiać na wynajmie. Oferta cieszy się więc popularnością i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja ta szybko miała ulec zmianie. Dotyczy to całego rynku - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.

Kup i mieszkaj, nie czekajEuro Styl w aktualnej ofercie ma atrakcyjne mieszkania w różnych lokalizacjach do których klucze można odebrać już teraz.

Osiedla Dynamika, Perspektywa i Zielony Południk są zlokalizowane w różnych częściach Gdańska, a Osiedle Beauforta 2 w Pogórzu, tuż przy granicy z Gdynią. Zróżnicowany metraż oraz lokalizacja sprawiają, że mieszkaniami interesują się zarówno rodziny z dziećmi, single, jak również inwestorzy.

 • Dynamika powstaje przy ul. Człuchowskiej i BarmińskiegoMapka - w jednej z najmłodszych części Gdańska.

  Inwestycja jest już w ponad połowie zrealizowana - do użytku zostały oddane cztery z siedmiu budynków. Dzięki temu mieszkańcy mogą już korzystać z pełnej infrastruktury osiedlowej i drogowej. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola oraz sklepy, a w parterach dwóch budynków Dynamiki zaprojektowano lokale usługowe. Codzienne życie i dojazdy ułatwią nowe inwestycje drogowe (wyremontowana ul. Człuchowska) czy linia tramwajowa na ul. Nowej Warszawskiej.

 • Dynamika - Gdańsk, ul. Człuchowska. Dynamika - Gdańsk, ul. Człuchowska.
 • Perspektywa to nowoczesna, śródmiejska inwestycja powstająca przy ul. Powstańców WarszawskichMapka. Inwestycje tą szczególnie docenią osoby, którym zależy na bliskości miejskich atrakcji w otoczeniu natury.

  W najbliższym sąsiedztwie znajdują się cztery parki, z których jeden stanowi część osiedla. Podobnie jak na Dynamice, w części budynków znajdują się lokale usługowe. Lokalizacja inwestycji umożliwia swobodne dotarcie pieszo czy komunikacją miejską do pełnego atrakcji gdańskiego Głównego Miasta.

 • Osiedle Zielony Południk to w pełni zrealizowana inwestycja znajdujące się przy ul. Starogardzkiej/JagiełłyMapka, w dobrze skomunikowanej części Gdańska.

  Ostatnie dwa budynki zostały oddane do użytku w lipcu i sierpniu, więc na mieszkańców czeka gotowe osiedle z pełną infrastrukturą. Duże przestrzenie miedzy budynkami gwarantują poczucie prywatności, a części wspólne zostały starannie zaprojektowane i wypełnione zielenią. Na osiedlu znajdziemy bogatą roślinność, ogrody deszczowe, a także miejsca relaksu, rekreacji i sąsiedzkiej integracji, np. przestrzeń wypoczynkową przy zbiorniku wodnym z pomostem oraz grillowisko.

 • Mieszkanie gotowe do odbioru można również znaleźć w Pogórzu, gdzie na rozległym terenie między ulicami Paderewskiego i DerdowskiegoMapka, Euro Styl buduje Osiedle Beauforta 2.

  Osiedle Beauforta 2 - Pogórze k. Gdyni, ul. Paderewskiego. Osiedle Beauforta 2 - Pogórze k. Gdyni, ul. Paderewskiego.
  Jest to kontynuacja Osiedla Beauforta, na terenie którego mieszkańcy korzystają z licznych punktów infrastruktury handlowo-usługowej. Osiedle Beauforta 2 to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zamieszkać w spokojnej okolicy, a zarazem mieć dobry dojazd do centrum miasta czy trójmiejskiej obwodnicy. To miejsce przyjazne dla ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach, stąd cieszy się tak dużą popularnością.


Mieszkanie jeszcze w tym roku?W tej samej lokalizacji i w bliskim sąsiedztwie Osiedla Beauforta 2 powstaje Konstelacja - osiedle o podwyższonym standardzie, na którym można kupić mieszkanie z terminem odbioru jeszcze w tym roku. Mieszkania na Konstelacji wyróżniają się ponadstandardową wysokością 275 cm, możliwością zaprojektowania wyższych drzwi wewnętrznych oraz szpachlowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, gotowymi do użytkowania lub dalszej aranżacji. To osiedle jako całość łączy w sobie nowoczesność, wysoką jakość oraz niepowtarzalny klimat nawiązujący do gwiazd i marynistyki.

Zarówno mieszkańcy Osiedla Beauforta 2, jak i Konstelacji w kilkanaście minut dojadą na plaże w Babich Dołach i na Oksywiu, na molo w Mechelinkach i do Rewy. Codzienne zakupy mogą zrobić w pobliskiej galerii handlowej Szperk albo w okolicznych sklepach, a wolny czas przyjemnie spędzą w restauracji i kawiarni na osiedlu Beauforta. Miłośnicy sportu docenią też pobliską Gminną Strefę Rekreacji z wielofunkcyjnym, oświetlonym boiskiem, skate parkiem i wieloma innymi atrakcjami, a także basen w centrum sportowym w Kosakowie.

- Wybrane mieszkania, które mieszczą się w ustawowych limitach ceny, można nabyć korzystając z programu "Bezpieczny Kredyt 2 proc.". Nasi specjaliści ds. kredytów hipotecznych pomagają klientom znaleźć optymalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb warunki kredytowania - podsumowuje Anna Tuszyńska.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dni otwarte Osiedla Urzeka

dni otwarte

Premiera trzech wyjątkowych apartamentów w Sercu Gdańska

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33250 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
24700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23150 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20150 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
26000 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17650 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
15700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane