Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Morenova

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Morena
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Rakoczego mapa
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 68 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Morenova powstaje w dobrze skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji. Tuż naprzeciwko osiedla znajduje się przystanek tramwajowy, a także duże centrum handlowe, które zapewnia dostęp do szerokiej oferty handlowej i usługowej.

Ze względu na ukształtowanie terenu budynki zostaną kaskadowo rozlokowane na skarpie, dzięki czemu z części mieszkań widoczna będzie panorama Gdańska, a nawet zatoka. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji prywatny klub fitness z nowoczesnym sprzętem sportowym oraz teren rekreacyjny z mini placem zabaw. Wewnątrz osiedla powstanie zaprojektowana strefa zieleni.
Morenova objęta zostanie monitoringiem i ochroną.

W pierwszym etapie inwestycji planowanej w sumie na pięć budynków powstało 89 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. W drugim budynku mieszkań jest 87. Oba budynki oddane do użytkowania zostały w 2017 roku. Ostatni, piąty budynek osiedla będzie miał 104 mieszkania, na jego parterze powstaną lokale usługowe, a w nich zapewne osiedlowe sklepy. Jego budowa zakończy się w I kwartale 2019 roku.

Budynki będą mają dziewięć kondygnacji nadziemnych. Do wszystkich przynależą miejsca garażowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym.
Wszystkie mieszkania wyposażone są w system Robyg Smart, umożliwiający zdalne zarządzanie oświetleniem, multimediami i bezpieczeństwem w mieszkaniu.

Projekt osiedla powstał w Biurze Architektonicznym Abacus.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (48)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.