Inwestycje w Trójmieście

Develia

Przy Srebrnej

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Łostowice
miejsce:
ul. Niepołomnicka/Srebrna Mapka
deweloper:
Develia
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 110 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do III kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Przy Srebrnej powstało w rozwijającej się części Gdańska. Komunikację z osiedlem poprawiło uruchomienie linii tramwaju do ulicy Świętokrzyskiej, z węzłem przesiadkowym na którym można zostawić samochód lub rower.

Mieszkania zaprojektowano jako jednopoziomowe, dwupoziomowe z antresolą lub dodatkowym pomieszczeniem typu basement (częściowo poniżej poziomu gruntu, doświetlone światłem naturalnym), które doskonale nadają się na domową pracownię bądź gabinet. Wszystkie lokale posiadają balkon lub przydomowe ogródki.

Z myślą o najmłodszych przewidziano place zabaw i zielone tereny rekreacyjne. Budynki wyposażone są w windy, a w przyziemiu zlokalizowane zostaną pomieszczenia gospodarcze. Powstaną także naziemne stanowiska postojowe.

W 2012 roku do użytku oddane zostały tu 2 budynki czterokondygnacyjne, a w nich 72 mieszkania. W ramach drugiego etapu inwestycji w II kwartale 2014 roku zrealizowany został wielorodzinny, kameralny budynek z 22 lokalami mieszkalnymi.
Kolejny etap (budynek z podziemną halą garażową) został zrealizowany w 2015 roku. Ostatni - czwarty etap, którego budowa zakończyła się w II kwartale 2016 roku powstały 32 lokale o powierzchni od 38 do 90 m kw., w tym lokale dwupoziomowe z antresolami. Deweloper w sąsiedztwie posiada kolejne działki na których, w ramach innego projektu, będzie kontynuował zabudowę.

Projekt inwestycji przygotowała Grupa Projektowo-Inwestycjna Bass.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (6) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.