Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Zajezdnia Wrzeszcz

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
miejsce:
ul. Grudziądzka mapa
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna, handel i usługi
metraż:
30 do 112 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Tuż przy planowanym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. Z uwagi na bliskość żłobka, przedszkola, szkoły oraz wielu punktów handlowych i usługowych jest to również dobre miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Budynki Zajezdni Wrzeszcz będą miały od pięciu do trzynastu kondygnacji nadziemnych. W pierwszym etapie powstały dwa budynki o wysokości ośmiu i sześciu kondygnacji (207 mieszkań. W drugim etapie dwa budynki dwunastokondygnacyjne z 234 mieszkaniami (odbiór na koniec 2018 roku). Kolejne etapy są w trakcie realizacji. W ramach całej inwestycji powstanie około dwa tysiące mieszkań.

Ze względu na skojarzenia z industrialnym charakterem miejsca, architekturę zabudowy będą podkreślały utrzymane w takim duchu detale. Całe osiedle ma być zielone i przyjazne do wypoczynku. Na terenie powstaną place zieleni, miejsca do rekreacji. Osiedle nie będzie ogrodzone, ale nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring.

Inwestycja realizowana będzie w nieco podwyższonym standardzie. Powstać ma tu także duża siłownia dla wszystkich mieszkańców. Strefy wejścia do budynków zostały tak zaprojektowane, aby w części z nich znalazło się miejsce dla portiera. Nie zabraknie tu także rowerowni oraz parkingów dla rowerów z punktami serwisowymi na świeżym powietrzu. Osiedle wypełnione ma być miejscami do osiedlowego wypoczynku, placami zabaw, przewidziano nawet miejsce dla food trucka.

Mieszkania doświetlone będą oknami sięgającymi podłogi. Dodatkowo przeszklone będą balustrady balkonowe. Dla wygody mieszkańców wysokość mieszkań będzie większa niż zwykle i wynosić będzie od 2,78 do 2,93 m. Do dyspozycji mieszkańców będzie system inteligentnego zarządzania domowymi systemami Smart. Do lokali na parterze przynależeć będą wydzielone murkami ogródki, natomiast wszystkie mieszkania na wyższych piętrach będą miały balkony.

Projekt osiedla powstał w gdańskiej pracowni B1 Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (21)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.