Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Zajezdnia Wrzeszcz

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Wrzeszcz
dzielnica:
Wrzeszcz
miejsce:
ul. Grudziądzka mapa
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna, handel i usługi
metraż:
30 do 112 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Zajezdnia Wrzeszcz to osiedle powstające w nowej części Gdańska, pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Wielką zaleta lokalizacji jest położenie pomiędzy plażą, a centrum Gdańska. Można się do niego szybko dostać, ponieważ przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. Z uwagi na bliskość żłobka, przedszkola, szkoły oraz wielu punktów handlowych i usługowych jest to również dobre miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi.

Budynki Zajezdni Wrzeszcz będą miały od pięciu do trzynastu kondygnacji nadziemnych. W pierwszym etapie powstały dwa budynki o wysokości ośmiu i sześciu kondygnacji (207 mieszkań). W drugim etapie zaplanowana została realizacja dwóch budynków dwunastokondygnacyjne z 234 mieszkaniami (realizacja planowana na I kwartał 2019 roku). Kolejne etapy są w trakcie realizacji, przy czym realizacja piątego etapu - sześciokondygnacyjnego budynku z 97 mieszkaniami o powierzchni od 26,7 do 115 m kw. - zakończy się w III kwartale 2021 roku. W ramach całej inwestycji powstanie około dwa tysiące mieszkań.

Inwestycję wyróżnia jej industrialny styl architektury. Przestrzenie Zajezdni Wrzeszcz zostaną wykończone materiałami szlachetnymi. Osiedle posiadać będzie całodobowy monitoring, lobby z portierem oraz wspólną dla wszystkich mieszkańców siłownię. Nie zabraknie tu zielonych terenów do wypoczynku pośród drzew i roślin. Powstaną miejsca do rekreacji oraz przestrzenie dla najmłodszych. Na terenie inwestycji znajdą się także: sklepy, restauracje, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów i zadaszone stojaki rowerowe – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia.

Mieszkania doświetlone zostaną oknami sięgającymi podłogi. Efekt spotęgują przeszklone balustrady balkonowe. Dla wygody mieszkańców wysokość lokali została zwiększona - od 2,78 do 2,93 m. Lokale zostaną wyposażone w system inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem, oświetleniem i elektryką w domu – System Robyg Smart House.

Do lokali na parterze przynależeć będą wydzielone murkami ogródki, natomiast wszystkie mieszkania na wyższych piętrach będą miały balkony.

Projekt osiedla powstał w gdańskiej pracowni B1 Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (64) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.