• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Zaspa VVita

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2019 r. do II kw. 2021 r. zakończona
metraż
31 do 105 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Duże osiedle mieszkaniowe powstanie wewnątrz dobrze funkcjonującej dzielnicy. Są tu szkoły, przedszkola, basen, sklepy, punkty usługowe, dom kultury, przychodnia, kościół. Zaletą lokalizacji jest także bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej: przystanku SKM, tramwajowego oraz autobusów.

Osiedle planowane jest jako wieloetapowa inwestycja, która wypełni od lat oczekującą na zagospodarowanie część pasa startowego. Osiedle będzie otwarte, a pomiędzy budynkami prowadziły będą deptaki łączące Dywizjonu 303 z al. Jana Pawła II. Przestrzenie pomiędzy budynkami wypełnione zostaną zielenią, powstaną tu również place zabaw dla dzieci. W opracowaniu jest plan zagospodarowania przestrzennego, na podstawie którego ostatecznie zaplanowana i zaprojektowana zostanie większa część terenu osiedla.

W pierwszych dwóch etapach, najbliżej ulicy Hynka, powstaną cztery, wysokie na 55 metrów, budynki wielorodzinne z podziemnymi halami garażowymi i lokalami usługowymi na parterach.

Dwa z nich, gdzie powstało 288 mieszkań i 11 lokali usługowych zostały zrealizowane do połowy 2021 roku. Mieszkania w mają tu rozkład od jednego do pięciu pokoi. Z lokali na ostatnich piętrach roztacza się widok w kierunku zatoki.

Dwa kolejne siedemnastopiętrowce w całości sprzedane zostały funduszowi, który zajmuje się najmem długoterminowym lokali mieszkalnych. Ich realizacja jest przygotowywana.

Architekci zaprojektowali nowoczesne bryły, którym lekkości nadadzą przeszklenia. Na elewacjach będą dominowały m.in. odcienie szarości, grafitu i bieli.

Każdy z budynków będzie wyposażony w reprezentacyjne wejście z recepcją oraz w trzy szybkobieżne windy. W budynkach znajdą się też obszerne rowerownie. Bezpieczeństwo podnosiła będzie ochrona i monitoring osiedla.

Projekt inwestycji powstaje przy współpracy architektów z pracowni Kwadrat i Wolski Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Materiał wideo

Inwestycje tego dewelopera

Blisko

Blisko

Spravia

Gdańsk Brzeźno, ul. Dworska Mapa

33 do 107 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Supernova

Supernova

Spravia

Gdynia Redłowo, ul. Kopernika Mapa

30 do 120 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Solano

Solano

Spravia

Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców Mapa

27 do 142 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Słowackiego 77

Słowackiego 77

Spravia

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Slowackiego 77 Mapa

25 do 120 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Rewita

Rewita

Spravia

Gdańsk Młyniska, ul.Kliniczna 1C Mapa

29 do 73 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (99) 5 zablokowanych

 • kolejne tysiące mieszkańców na Zaspie ... (21)

  ... zmuszonych do korzystania z istniejącej infrastruktury Zaspy.
  Rozumiem, że obecnie tylko budownictwo mieszkaniowe przynosi zysk dla developerów, ale są chyba ludzie w urzędzie, odpowiedzialni za zrównoważony rozwój miasta. Co jest do jasnej cho...y !!! Czy nie widzimy, że ta ogromna rzesza ludzi, żeby skorzystać z dobrodziejstwa wielkomiejskiego tj. szkolnictwa, kultury, handu, czy gastronomi będzie musiała przemieszczać się w inne rejony Gdańska, korkując już obecnie zapchane ulice. Oprócz kolejnych mieszkań nic więcej nie buduje się na Zaspie. Nawet II etap rewitalizacji parku JP II nie doszedł do skutku, bo miasto przewidziało tylko 1 mln zł, a najtańsza oferta wynosiła 1,5 mln zł. Budżet obywatelski, to kropla w morzu potrzeb. Budowa kompleksu handlowo - usługowego przy al. JPII utknęła w martwym punkcie, a kolejne molochy betonowe mieszkaniówki powstają wszerz, wzdłuż i w górę bez żadnych ograniczeń, wciskając ludziom kit, że istniejące szkoły, przedszkola, basen, sklepy, punkty usługowe, dom kultury, przychodnia, kościół, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej: przystanku SKM, tramwajowego oraz autobusów zaspokoi potrzeby wszystkich przyszłych mieszkańców.
  Gołym okiem widać, że coś nie gra

  • 130 43

  • Re: kolejne tysiące mieszkańców na Zaspie ... (11)

   Człowieku weź się ogarnij.
   Zaspa to dzielnica starszych już ludzi.
   Co mają ci tu pobudować ? Centrum handlowe z multipleksem czy drugi kościół ? Może szkoły ci brakuje ?
   Budowa tych mieszkań odmłodzi tą dzielnicę.

   Co do parku JPII to nie wiem o jakie inwestycje ci w nim chodzi ?
   Mimo tego że pobudowano City Park i Aviatora park ten świeci pustkami.

   • 20 58

   • Czyżby wyżej to przedsatwiciel Budimexu ? (8)

    Nie irytuj się, tylko czytaj ze zrozumieniem
    Najgęściej zaludnioną dzielnicą Gdańska jest Zaspa Młyniec.
    Czy ktoś napisał, że mieszkań nie należy budować ? nie !!!
    Napisano wyżej, że miastu należy się równomierny rozwój, a nie to, co teraz ma miejsce.
    Kiedyś plany były ambitne, tylko co z tych planów zostało ?
    Są firmy i ludzie, którzy widzą kasę, kasę, i tylko kasę. Rozwiązanie stworzonych przez siebie problemów najlepiej zostawić innym, niech się później tym martwią inni
    Warto sobie przypomnieć co było planowane kiedyś, a co jest realizowane teraz. Kiedyś decydentami nie byli tylko komunistyczni głupcy. Ktoś wybudował ten kraj, to osiedle, szkoły i przedszkola. Dzisiaj developerzy i włodarze miasta chętnie powołują się na ten dorobek zachęcając do zamieszkania na dobrze funkcjonującym osiedlu. Jeszcze trochę takiej gospodarki i to osiedle nie będzie dobrze funkcjonujące.

    • 49 6

    • Re: Czyżby wyżej to przedsatwiciel Budimexu ? (7)

     Najgęściej zaludnione są też Przymorze , Żabianka czy Wrzeszcz Dolny.
     Z czego to wynika ?
     Ludzie chcą mieszkać w miejscach dobrych do życia. Jakoś mieszkając na Młyńcu nie odczuwam tego zaludnienia.
     Oczekujecie że na dawnym pasie startowym powstanie park - sr*lnik dla okolicznych psów ?
     Mało wam terenów zielonych ? Na Młyńcu jest ich chyba najwięcej na gdańskich osiedlach, masz blisko do morza, Parku Reagana, Parku JPII.

     Zgadzam się że nie powinno być tu zabudowy wyżej niż istniejąca , a takie budynki jak pobudował Euro Styl tylko poprawiają wizerunek całej okolicy.

     • 15 29

     • (5)

      Jak słusznie zauważyłeś "Ludzie chcą mieszkać w miejscach dobrych do życia". Dzielnicę Zaspa zamieszkują w dużej części osoby starsze (40% powyżej 60 roku życia). To też ludzie. Gdy Ci ludzie byli młodsi, budowali i zasiedlali Zaspę, oferowano im przestrzeń, zieleń, światło, a na pasie startowym obiecywano potężne centrum handlowo-usługowe i park z wkomponowanymi obiektami kultury, oczywiście z myślą o mieszkańcach całego miasta, a nie tylko Zaspy. Teraz, zamiast przestrzeni, światła, zieleni i obiektów kultury mieszkańcy będą mieli w niedalekiej przyszłości za oknem kolejne bloki i tysiące samochodów.
      Zasiedli się dzielnicę ludźmi młodymi, którzy też kiedyś będą starzy, ale za nim to nastąpi, dostaną kredyty na 30 lat i wyłożą kasę na nowe mieszkania. O starych zabiegać nie warto. Na Zaspie to nie jest grupa, która ma kasę dla developerów. Starzy najlepiej niech nie wychodzą z wielkiej płyty, a jeżeli już, to tylko do klubu seniora i z powrotem. Ich widok zupełnie nie pasuje do nowych osiedli. Nawet w parkach lepiej, żeby nie było ich widać.
      Na żadnej wizualizacji, czy folderze reklamowym nowego osiedla osoby starszej nie ujrzysz. Geriatria słabo się sprzedaje. Prawda?

      • 49 14

      • Re: .... (3)

       Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi ?
       Czy zamiast zabudowy mieszkaniowej wolałbyś centrum handlowe na pasie startowym ?
       Jak się mieszka w mieście to co masz mieć za oknem jak nie inne budynki mieszkalne ? Puszczę Białowieską czy widok na zatokę ?
       Przypomnę jeszcze raz że na Zaspie Młyńcu jest bardzo dużo terenów zielonych i w samej okolicy nadmorskiej jest cała masa terenów rekreacyjnych.
       A co do starszych ludzi to już zupełnie nie rozumiem o co masz pretensje ? O to że są starzy ?
       Żyją sobie swoim życiem i większość z nich nawet gdy ma pieniądze to nie widzi potrzeby przenoszenia się do nowych budynków.
       I co wspólnego geriatria z deweloperką ?
       Masz jakieś pretensje do świata ale sam do końca nie wiesz o co ci chodzi.

       • 27 31

       • (2)

        Zapoznaj się z protestami i obawami mieszkańców (nie tylko moimi) Zaspy, bo takie są w dzielnicy, Chodzi o zrównoważony rozwój dzielnicy, w której będzie możliwość zaspokojenia wszystkich potrzeb mieszkańców (nie tylko potrzeb mieszkaniowych). Na razie myśli się tylko o potrzebach mieszkaniowych i to w taki sposób, że polepszając warunki jednym, pogarsza się warunki drugim.
        Zdaję sobie sprawę, że krytyczne głosy mieszkańców pewnie nie wstrzymają rozpoczętych procesów inwestycyjnych (chociaż jak na razie protesty na Zaspie Rozstaje są skuteczne). Mam jednak nadzieję, że zmuszą niektórych do zastanowienia przy planowaniu i realizacji kolejnych etapów rozwoju dzielnicy.

        • 31 7

       • Re: .... (1)

        Protesty mieszkańców Rozstajów są na tyle skuteczne że mają w swoich zasobach największą łąkę-sr*lnik dla psów za który podatki płacą wszyscy mieszkańcy tej spółdzielni.
        Mieszkam na tej dzielnicy (Młyniec) i widzę co się dzieje. Jest grupa mieszkańców która by wszystko oprotestowała.
        Kolejne etapy rozwoju są już zaplanowane i wyglądają przyzwoicie. Zabudowa mieszkaniowa z funkcją handlową na dole budynków.
        Dawno temu gdy ziemia była niczyja budowano dla ludzi a teraz buduje się dla zysku.
        Takie czasy i nic tego nie zmieni.

        • 14 25

       • No właśnie jesteś w błędzie.

        Jeśli wychodzisz z założenia, że nic się nie zmieni, to nic się nie zmieni.
        Bardziej przekonuąco argumentuje kolo.
        Obu rozmówcom dziękuję za rzeczową rozmowę.
        Oby więcej takich na tym portalu!

        • 2 2

      • Też będzie kiedyś stare koło... ciebie na pewno z utylizujzż w szczególności jak POprawnie POlityczni dojdą do nie rządzenia...:(..

       • 1 8

     • No to nie na Młyńcu a Rozstajach

      • 1 0

   • We wczorajszym wywiadzie z dr Michałem Wiśniewskim z Krakowa na temat budownictwa mieszkaniowego w PRL (Przegląd "Duch osiedli" na pytanie redaktora: "Jaka była największa wartość budownictwa PRL?"
    dr Michał Wiśniewski odpowiedział:
    "Powstawały zespoły urbanistyczne łączące architekturę mieszkaniową z usługami w dość spójny i przemyślany sposób. To na pewno największa wartość. Miasto było stosunkowo dobrze skomunikowane. Dbano o rozwój komunikacji zbiorowej. Przynajmniej w teorii. Realizowano podstawowe założenia Karty ateńskiej, opracowanej jeszcze w latach 30. XX w. W urbanistyce odsunięto funkcję mieszkaniową od produkcyjnej. Zapewniono dostęp do światła i powietrza oraz fundamentalny element to, że każdy ma prawo do wypoczynku, dbano bowiem o parki, tereny zielone. Dziś tego nie realizujemy."

    Podkreślam zwrot "największa wartość"

    ... i o to chodzi w komentarzach powyżej

    • 30 0

   • Nic nie odmłodzi tylko zakorkuje zaspę

    • 7 3

  • planowana budowa na Zaspie (8)

   komunikacja do bani,mieszkam przy ulicy Żwirki i Wigury-tramwaje do Gdańska dwa nr.8 i nr.2,komunikacji równoległej w postaci autobusów brak,aby się dostać na dworzec PKP we Wrzeszczu trzeba iść z buta bo w poprzek osiedla nic do dworca nie jedzie, 227 odjechał z przystankiem na Hynka- tak więc pustynia komunikacyjna,już lepiej mieszkać na Chełmie bo tam tramwaji i autobusów bez liku.pozdrawiam przyszłych mieszkańców Zaspy-kupujcie bryki i korkujcie,korkujcie.....

   • 16 18

   • Re: planowana budowa na Zaspie

    Ale te mieszkania powstają przy Hynka i przy Jana Pawła II.
    A tam jest zaraz obok SKM. Porównanie z twoim miejscem zamieszkania nie trafione.

    • 24 6

   • Re: planowana budowa na Zaspie (6)

    Kobieto, Ty chyba nie wiesz co piszesz..

    • 5 9

    • niestety, ale Zaspianka ma racje (5)

     ja mieszkalem na Zwirki i Wigury i to co ta Pani napisala jest prawda, trzeba z buta tak do dworca we Wrzeszczu, jak i na przystanek SKM Zaspa

     • 20 4

     • zaspianin (3)

      to nie są odległości, to jest rekreacja! a autobus pod dom podjeżdżać nie musi!!
      Lecz jak Budimex zapcha pas startowy to nawet pieszo nie da rady spokojnie dojść. Młyniec ma tereny rekreacyjne za które płacimy. Z budynków Euro Stylu już za friko korzystają - a co będzie jak zaczną z Budimexu?

      • 13 8

      • Tak ta komuna budowala z głową mieszkam na ul.Pilotów od 1975r i znam od podstaw Zaspę bloki są tak ustawione że nikt nikomu nie zagląda w okna a teraz dewloperzy budują wszędzie i tego nikt nie zmieni liczy się kasa

       • 27 1

      • To są odległości. Nie tylko w sensie drogi ale i czasu na pokonanie.

       Nie ma prostych dróg i skrzyżowań, ale "pokręcone" chodniki.
       Na światłach czekasz. Do przejścia musisz nadrabiać.
       Na skuśkę często nie obejdziesz.
       Jest pole do poprawy.

       • 3 2

      • euro styl...przecież to andrzeja bojanowskigo/ zastępcy budynia/ bliska sercu Firma...Wciska się wszędzie...Kaska, kaska ,układziki a ludziska płaccie i płaczcie przez 30 lat...:(

       • 4 3

     • po pierwsze: macie linie 158, która wam tyłek podwozi do Wrzeszcza, a po drugie z tej ulicy do Galerii Bałtyckiej macie 18 min pieszo- przestańcie się już ośmieszać bo was żal.....

      • 8 12

 • Re: Mieszkania na pasie startowym na Zaspie (12)

  Dzień dobry,
  Czy wiadomo coś więcej kiedy ma rozpocząć się budowa? Z tego co wiem, Budimex posiada już teren od dłuższego czasu ale póki co nie widac tam żadnych podjętych kroków.
  I drugie pytanie, czy plan zagospodarowania powierzchni jest już zatwierdzony? Martwią mnie te ogromne wieżowce przy ulicy, które słabo wpasowują się w klimat okolicy.

  • 16 13

  • Re: Mieszkania na pasie startowym na Zaspie

   Budimex podobno znalazł sposób aby uniknąć konieczności uzyskania decyzji środowiskowej. Chyba będą budować mieszkania i hotel robotniczy.

   • 4 4

  • (2)

   Najlepiej to przychodzić na zebrania rady dzielnicy, a nie pytać trojmiasto.pl.

   • 8 7

   • (1)

    Gdyby wszyscy zainteresowani przyszli na zebranie, byłby niezły galimatias.
    Pozostaje jednak szukać odpowiedzi na portalu trojmiasto.pl :)

    • 14 2

    • Tak czy inaczej, wygląda na to, że Budimex zaczął kompletować dokumentację w sprawie przebudowy ulicy Dywizjonu 303, więc coś tam ciągle się dzieje.

     • 4 0

  • (5)

   klimat okolicy? czyli co? niszczejacy pas od 40 lat w centrum miasta, stare PRLowskie spoldzielcze mieszkania za 3 tys zl/m z wyblaklymi kolorami, budki z majtkami uzywanymi za 10zl na straganie? wracaj na swoja wies jak sie niepodoba

   • 16 19

   • Ale mi się właśnie podoba :) i cieszę się, że powstaje też coś nowego w tym miejscu mimo, że nie jestem przekonana do aż tak wysokich budynków.
    3 tys zl/m w tej okolicy za PRLowskie mieszkanie? Chętnie bym takie kupiła, zawsze można jakoś sensownie odnowić :)

    • 10 3

   • (1)

    Są plusy i minusy takich mieszkań, ale to jak ze wszystkim.
    Ja sobie chwalę zieleń przed oknem i to że następny blok widzę za około 200 metrów w linii prostej.
    W nowym "apartamencie" możesz zajrzeć do gara sąsiadowi z naprzeciwka i przybić piątkę a co sprytniejsi nawet numerek strzelić z sąsiadką:)

    • 21 2

    • Eh znów mieszkanie :O

     • 2 0

   • halo, wstawaj ... obudź się (1)

    3 tys zł /m2 ? ... zapomnij o takich cenach mieszkań na Zaspie :)

    • 11 1

    • daj spokoj

     Miala na mysli komorke lokatorska za 3 tys zł /m2 :)

     • 3 0

  • Zaspa...

   Znów budimex...przecież to nie polski developer. Kaska znów pójdzie za granicę...

   • 1 2

  • własnie trwa sprzedaż mieszkań

   • 2 0

 • (2)

  Noo pewnie jeszcze więcej napchajcie tam tych bloczków :P Jak ciesze się, że nie mieszkam na Zaspie..

  • 12 28

  • Nie stać cię wieśniaro.

   • 14 11

  • My,też się cieszymy,że tutaj nie mieszkasz

   • 22 3

 • Budowa osiedla stoi, a deweloper stosuje metodę kija i marchewki

  Żeby zmiękczyć protestujących mieszkańców Młyńca co i rusz nowa wiadomość:: a to fundowane defibrylatory albo hotel robotniczy , inwestycje dla Młyńca warte 16 mln zł, a zaraz potem perspektywa budowy magazynów na pasie startowym.

  • 15 5

 • Pytanie (8)

  Czy ktoś zna ceny orientacyjne za metr w tej inwestycji?

  • 5 0

  • Re: Pytanie (6)

   Czy już jest sprzedaż? Chyba jeszcze nie, więc w obiegu funkcjonuja tylko spekulacje

   • 3 0

   • Re: Pytanie (1)

    9,5 tys za metr.

    • 3 0

    • Cena

     Z tego co widziałem wiele zależy od lokalizacji mieszkania i metrażu. powiem tak.. w pierwszym rzucie można było kupić sporo taniej. Teraz już ceny są po chyba 2giej czy 3ciej podwyżce.
     Chyba nie dziwi nikogo, że mieszkania się rozeszły? Lokalizacja jest mega dla inwestorów, więc nie rozumiem zaskoczenia.
     Sprzedaż etapami to norma, badanie popytu przy danej cenie i eksperymentowanie z podnoszeniem żeby zmaksymalizować zysk dewelopera. Mam tylko nadzieję, że przy takich cenach nie wpadną na pomysł oszczędzania na materiałach. Co do cen to mówcie co chcecie, ale ja uważam że powinno to w jakimś zakrezie regulować Państwo, bo ta obecna droga obrała zły kierunek i opiera się na rynkowych spekulacjach bezczelnych biur nieruchomości chcących zgarnąć tylko większą prowizję. A po co podnosić procent prowizji skoro można podnieść cenę, prawda? :/

     • 5 1

   • (3)

    Już jest w sprzedaży i połowy mieszkań już niema.
    Oferty najlepiej w biurze. Mailowo nie ma opcji żeby cokolwiek się dowiedzieć.

    • 1 0

    • (2)

     Skąd ta informacja, że połowy mieszkań już nie ma? Panie w biurze powiedziały, czy un unemu? ;)

     • 2 0

     • (1)


      Pewnie stosują taktykę jak eurostyl i wystawiają tylko próbkę mieszkań i sprzedają etapami, tak by sprawić wrażenie, że nie wiele mieszkań zostało. Zdarzająca się praktyka u różnych deweloperów.

      • 5 0

      • Chyba wszyscy deweloperzy, budujący duże osiedla, taką metodę sprzedaży stosują. Nie wszystkie lokale są wystawiane jednocześnie

       • 6 0

  • Czy wiadomo już na kiedy przewidziane jest zakończenie budowy wieżowców, oczywiście z przekazaniem do użytkowania?

   • 1 0

 • Parkingi na Osiedlu Zaspa (6)

  Szkoda. że deweloper nie pomyślał o lokatorach. Parkingi, które oferuje przyszłym lokatorom są w sprzedaży mniej więcej o 10 000.00 zł tańsze, ale cóż z tego kiedy utrzymanie takich platform parkingowych odbije się na utrzymaniu mieszkań przez całe życie.
  Jedno urządzenie na sześć platform parkingowych, to tak jakby było w wieżowcu ok. 30 wind osobowych, muszą być przeglądy przez UDT, naprawy, konserwacje i za to wszystko zapłacicie wy lokatorzy nawet jeśli nie będziecie korzystać z takiego parkingu to i tak koszty utrzymania budynku są wspólne. Deweloper ma tak wspaniały teren, grunt suchy i nic nie stało na przeszkodzie, żeby parkingi były dwupoziomowe. Może jeszcze w następnym etapie coś zmienią, bo jeśli nie to jedno słowo ciśnie się na usta KASA. Nie ważny człowiek tylko kasa, żeby jak najszybciej wpłynęła na konto. A gdzie są władze, które powinny stanąć w obronie człowieka.
  mieszkaniec trójmiasta

  • 16 3

  • Re: Parkingi na Osiedlu Zaspa (5)

   Może więcej szczegółów na ten temat, bo nie mogę znaleźć informacji o parkingach na budowanym przez Budimex osiedlu. Cżyżby to nie były tradycyjne hale podziemne?

   • 2 1

   • Hala garażowa (4)

    Jest jeden poziom hali z 2 poziomowymi platformami parkingowymi na 2 lub 4 auta. Żeby ściągnąć auto z górnej platformy trzeba ją obniżyć i wtedy dolna platforma chowa się poniżej poziomu hali garażowej.
    Czy masz więcej szczegółów na temat kosztów utrzymania i przeglądów tych platform?

    • 1 0

    • Chyba problem tkwi w ograniczonej powierzchni przeznaczonej na garaże. Zjazd na kolejny poziom garaży zajmuje powierzchnię, która może być wykorzystana na miejsca parkingowe. Pod wieżowcami powierzchnia niewielka, a zapotrzebowanie na miejsca parkingowe duże (pewnie brakowało kilka miejsc)

     • 2 0

    • 30 zł / miesiąc / miejsce (2)

     30 zł / miesiąc / miejsce - tyle płace u siebię na innym osiedlu gdzie zastosowano ten sam patent

     • 1 1

     • Re: 30 zł / miesiąc / miejsce (1)

      Z doświadczeni a proszę o podpowiedź.... Dolną czy górną platformę wybrać?

      • 0 0

      • Też jestem ciekawa

       • 0 0

 • Klitki a nie mieszkania (3)

  Mieszkania 33qm-55qm? To nie mieszkania tylko klitki.

  • 10 14

  • Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić mieszkanie większe

   • 14 1

  • Re: Klitki a nie mieszkania

   Klitka dla singla, czy pary? - Nie sądzę.
   Jednej, czy dwóm osobom taki metraż pozwala wygodnie i tanio mieszkać.

   • 12 1

  • daga

   kup 2 i połącz za free na etapie budowy ,jaki problem? tak się teraz robi

   • 2 0

 • Strona swiadczy o interesujacych wydarzeniach, namawiam do rozmowy.

  • 2 0

 • Brak miejsc parkingowych dla gości 288 mieszkań (4)

  Budimex chcąc zmaksymalizować zyski nie uwzględnił nawet jednego miejsca postojowego dla gości. W punkcie sprzedaży poinformowano mnie, że goście mogą przecież parkować na miejscach postojowych między blokami spółdzielni.
  Powstaje pytanie dlaczego UM w Gdańsku zatwierdził projekt budowlany bez miejsc parkingowych dla gości 288 mieszkań ? I wydał bez zastrzeżeń pozwolenie na budowę ? To jest albo bardzo głupie albo śmierdzi korupcją.

  • 24 8

  • Re: Brak miejsc parkingowych dla gości 288 mieszkań (2)

   Deweloper musi zapewnić obowiązkową ilość miejsć parkingowych i nic ponadto. Tym sposobem gości zachęca sie do pozostawienia auta w domu i korzystania z komunikacji masowej.

   • 9 1

   • (1)

    Niestety, albo stety, tak się dzisiaj buduje. Ograniczanie ogólnodostępnych miejsc parkingowych w miastach (nie tylko w Gdańsku na Zaspie) staje się powszechne.

    • 7 0

    • Posiadanie samochodu nie gwarantuje dostępu do miejsca parkingowego . Chyba że je sobie wykupimy na parkingu . Nikt nie będzie sponsorował miejsc parkingowych posiadaczom samochodów.

     • 11 1

  • Spółdzielnia zapewne wkrótce po wybudowaniu tych budynków oznaczy swoje parkingi za które płacą spółdzielcy i wyda stosowne identyfikatory dla mieszkańców . Tak więc raczej goście będą musieli stawać gdzieś pod top meblami ale tam parking jest płatny.

   • 6 0

 • Re: Mieszkania na pasie startowym na Zaspie

  Budimex jest raczej powściągliwy w ujawnianiu cen swoich mieszkań wystawianych w ogłoszeniach. Stąd barometr cen nie wykazuje żadnych ruchów cenowych w rynku pierwotnym na Zaspie

  • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał ...
rozwiń
58 787-86-39

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum