• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Powrót do inwestycji

Mieszkanie 56.7 m² Gdańsk Jasień

Firma: ROBYG
Lokalizacja: Gdańsk Jasień, Lawendowe Wzgórze
Zapytaj o cenę
 • Liczba pokoi
  3
 • Piętro
  6
Adres
Gdańsk Jasień
Lawendowe Wzgórze 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
56,70 m2

Treść ogłoszenia

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie osiedla Lawendowe Wzgórza, które od 2009 do 2020 roku wznosił ten sam deweloper. Oznacza to, że rozwinięta jest tu infrastruktura handlowa i usługowa, jest również przedszkole ze żłobkiem. W otoczeniu nie brakuje terenów zielonych, gdzie wytchnienie znajdą osoby, które lubią aktywnie spędzać czas. Publiczna szkoła podstawowa znajdująca się niemal na terenie osiedla działa od 2019 roku.

Komunikację z centrum zapewniają linie autobusowe, szybko można wyjechać stąd także na Obwodnicę Trójmiasta. Dojazd do osiedla udogodniła al. Pawła Adamowicza oraz nowa linia tramwajowa z przystankiem przy osiedlu.

W ramach osiedla powstały zewnętrzne strefy rekreacyjno-wypoczynkowe. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas, będą mogły trenować w zewnętrznej strefie fitness z boiskiem wielofunkcyjnym oraz w strefie rekreacji. Na spotkania towarzyskie przewidziana została strefa barbeque.

Osiedle składa się z budynków siedmio-, sześcio- i pięciokondygnacyjnych, usytuowanych na łagodnej skarpie. Jest to zabudowa kaskadowa, co nadaje budynkom dynamiczny i niestandardowy charakter. Atutem lokali są balkony i tarasy oraz udogodnienie w postaci systemu Smart (zdalne zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem, multimediami i czujnikami bezpieczeństwa).

Osiedle powstaje etapami. W 2021 roku do użytkowania oddano tu cztery budynki.

Projekt inwestycji przygotowało biuro SIM Architekci.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: ROBYG
ROBYG
Polityka prywatności

Robyg

Adres
Gdańsk Jasień
Lawendowe Wzgórze 
Powrót do inwestycji
Stacja Nowy Gdańsk
Stacja Nowy Gdańsk
Inwestycja powstaje w sąsiedztwie osiedla Lawendowe Wzgórza, które od 2009...
Zobacz inwestycje