Powrót do inwestycji

Nova Lubovidzka "2C" - dom w najlepszej cenie

Lokalizacja: Gdańsk Szadółki, Lubowidzka
Cena
881 191
  • Liczba pokoi
    5
  • Rok budowy
    2022 r.
Adres
Gdańsk Szadółki
Lubowidzka 
Cena za m2
7 350
Rodzaj nieruchomości
Dom szeregowy
Liczba pięter w budynku
1
Powierzchnia
119,89 m2
Typ ogrzewania
Gazowe

Treść ogłoszenia

Nova Lubovidzka to miejsce, w którym wygoda i nowoczesność przenikają się z naturalnym rytmem życia i bliskością przyrody. Nowoczesne osiedle powstaje na ulicy Lubowidzkiej na gdańskim Jasieniu, który jest dobrze połączony z centrum Gdańska, dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz bliskości obwodnicy Trójmiasta łączącej Gdańsk i Gdynię.

Lokal dwukondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej 119,89 m2 został zaprojektowany z myślą o rodzinach, a także wszystkich osobach, które potrzebują więcej przestrzeni. Cztery sypialnie, dwie łazienki i osobne WC sprawiają, że codzienne przebywanie w domu będzie komfortowe. Centrum życia stanowi przestronny salon połączony z aneksem kuchennym. Dużym atutem są również przeszklenia – z salonu wprost do ogrodu o pow. 40,79 m2 prowadzą drzwi tarasowe – co sprawia, że w okresie letnim można spędzać czas na świeżym powietrzu. Dom posiadać również będzie garaż jednostanowiskowy, by korzystanie z samochodu było bezpieczne i komfortowe o każdej porze roku.

Realizując proekologiczne wartości naszej firmy, zdecydowaliśmy się na instalację rozchodników na dachach, czyli tzw. zielonych dachów. Rozwiązanie to stanowi naturalną opozycję dla surowej, miejskiej zabudowy i niesie za sobą szereg zalet. Zielone dachy pozwalają obniżyć temperaturę powietrza, niwelują poziom hałasu z zewnątrz oraz pochłaniają szkodliwe pyły i gazy – sprzyjają poprawie jakości życia i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Warto wspomnieć również o aspektach technicznych – zielone dachy to lepsza absorpcja wody deszczowej oraz większa trwałość dachu.

Zielone otoczenie, cisza i spokój, dobre połączenie z centrum – to najważniejsze korzyści, jakie możesz osiągnąć, decydując się na zakup domu na osiedlu Nova Lubovidzka.
 

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Inwestycje EkoDeweloper

Kampinova

Kampinova

46 ogłoszeń

EkoDeweloper

Gdańsk Łostowice, ul. Kampinoska

29.1 do 132.5 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Rajska Turzycowa

Rajska Turzycowa

EkoDeweloper

Gdańsk Szadółki, ul. Turzycowa

124.4 do 124.4 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Rezydencje Szczodra

Rezydencje Szczodra

EkoDeweloper

Gdańsk Morena, u. Szczodra

240 do 240 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Anita Damrat

690949... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Szadółki
Lubowidzka 

Nie interesują mnie oferty biur nieruchomości

Powrót do inwestycji
Nova Lubovidzka
Nova Lubovidzka
Lokalizacja osiedla z dala od wielkomiejskiego zgiełku pozwala odpocząć po pracy i szkole. W ciągu 15 minut z ul. Lubowidzkiej rowerem można dojechać do lasu...
Zobacz inwestycje