Ogłoszenie nieaktualne
Powrót do inwestycji

Porto 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem B.0M05

Firma: Robyg
Lokalizacja: Gdańsk Letnica, Letnicka
Cena
937 000
  • Liczba pokoi
    4
  • Piętro
    Parter piętro
  • Rok budowy
    2021 r.
Adres
Gdańsk Letnica
Letnicka 
Cena za m2
12 693,04
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
Wrzesień 2022
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
73,82 m2

Treść ogłoszenia

PORTO. Nadmorskie apartamenty
Nadmorska, ekskluzywna enklawa, po brzegi wypełniona zielenią, w której życie toczy się leniwie jak w letnie wakacje. Wystarczy jednak wybrać się na krótki spacer, by wpaść prosto w kolorowy, miejski zgiełk.
Blisko morza, blisko zieleni…
16 eleganckich, minimalistycznych budynków wyłania się z morza zieleni przy ulicy Letnickiej, na pograniczu Nowego Portu i Brzeźna.
Niewysokie, pięciopiętrowe budynki, z przestrzenią za oknami i piękną panoramą, zanurzone w bujnej okalającej je roślinności, zapewniają kameralną i relaksującą atmosferę. Położone niedaleko Zatoki Gdańskiej, oferują widok na morze a jednocześnie swobodny dostęp do atrakcji aglomeracji miejskiej.
Elewacje wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymane w wyciszonym kolorze plażowego piasku cieszą oczy i koją nastrój. Drewniane tarasy przywodzą na myśl plażowe konstrukcje molo podczas gdy ekskluzywne, dwupoziomowe lobby z portierem zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
Eleganckie, przejrzyste niczym lustro wody, szklane tafle balkonowych balustrad i panoramiczne okna, pozwalają światłu wypełnić po brzegi wnętrze apartamentów.
Nastrojowe, przestronne tarasy dachowe i widok na morze oraz ogród, podnoszą poczucie codziennego komfortu.
Swoją przystań w PORTO mają również dzieci. Bogato wyposażone, liczne place zabaw, nawiązujące do nadmorskiego charakteru inwestycji zachęcają najmłodszych do ruchu na świeżym powietrzu i zapewniają im przyjazną i bezpieczną przestrzeń do zabawy.

W ramach oferty mieszkań z tego osiedla przedstawiamy Państwu:
Ustawne  4- pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem o pow. 83,86 m2. W mieszkaniu pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 28,21 m2, sypialnia o pow. 10,30m2, sypialnia o pow. 10,32 m2, sypialnia o pow. 10,19m2, łazienka o pow. 3,69 m2, WC o pow. 3,38m2, hol o pow. 7,73 m2.

Standard deweloperski z systemem inteligentnego sterowania mieszkaniem ROBYG SMART HOUSE (w cenie) dający możliwość aranżacji zgodnie z oczekiwaniami Kupującego.  Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej. 

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Robyg
Robyg
Polityka prywatności

Inwestycje Robyg

Szumilas

Szumilas

3 ogłoszenia

Robyg

Kowale, ul. Magazynowa

33 do 69.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Młode Stogi

Młode Stogi

4 ogłoszenia

Robyg

Gdańsk Stogi, ul. Skiby

29 do 70.8 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Więcej

Więcej

Robyg

Gdańsk Łostowice, ul. Ofiar Grudnia '70

25.8 do 69.3 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Lagom

Lagom

Robyg

Gdańsk Ujeścisko, ul. 11 Listopada

123 do 163 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Powrót do inwestycji
Porto
Porto
Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu rekreacyjnego przy wejściu do gdańskiego portu. Jednocześnie szybko...
Zobacz inwestycje