Powrót do inwestycji

Robinia - mieszkanie B.2.4 - Tuż przy parku, w otulinie Jaru Wilanowskiego - Chełm

Firma: Domesta
Lokalizacja: Gdańsk Chełm, Madalińskiego
Cena
454 099
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1 piętro
 • Rok budowy
  2022 r.
Adres
Gdańsk Chełm
Madalińskiego
Cena za m2
10 152
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Termin wydania
30-07-2022
Nr oferty
2659
Liczba pięter w budynku
4
Powierzchnia
44,73 m2
Dodatkowe informacje
 • Balkon
 • Garaż
 • Winda
 • Piwnica
 • Internet

Treść ogłoszenia

Robinia to kameralne osiedle, schowane w głębi zieleni z niepowtarzalnym widokiem na staw i naturę. To połącznie wszystkich kluczowych czynników decydujących o wysokim komforcie życia w mieście.

Lokalizacja inwestycji

Robinia zlokalizowana jest przy ul. A. Madalińskiego, tuż nieopodal Jaru Wilanowskiego. Teren osiedla zaprojektowano w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać jego unikalne położenie. Mieszkańcy mogą cieszyć się malowniczym widokiem skąpanego w zieleni stawu i odpoczywać na balkonach skierowanych w jego stronę. Najpopularniejszy park w południowej części miasta, poza ogromną zieloną przestrzenią, ma do zaoferowania wiele miejsc stwarzających różnorodne możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Bliski dostęp do głównych arterii drogowych znacznie ułatwi sprawne poruszanie się po Gdańsku. Osoby podróżujące samochodem z pewnością docenią bliskość trasy W-Z oraz Obwodnicy Trójmiasta. Dziesięciominutowy spacer dzieli osiedle od najbliższego przystanku autobusowego, jak i tramwajowego.

Edukacja

W najbliższej okolicy osiedla Robinia znajduje się Szkoła Podstawowa nr 8, 56, 19, liceum nr 7 oraz wiele punktów przedszkolnych publicznych i prywatnych. Swoją siedzibę ma również w pobliżu ceniona Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.

Sklepy i usługi

Rozwinięta dzielnica Gdańsk Chełm oferuje dostęp do licznych sklepów wielobranżowych, punktów usługowych, galerii handlowej oraz klubów fitness. Zapewniona została też bliskość obiektów medycznych – przychodnia lekarska, apteka znajdują się w niedalekiej odległości od inwestycji.

Sport

Na terenie osiedla powstanie zewnętrzna strefa relaksu, ścieżka zdrowia, siłownia, plac zabaw oraz wyznaczone miejsca ze stojakami na rowery. W pobliskim Jarze Wilanowskim znajdują się atrakcje zarówno dla najmłodszych - place zabaw, jak i starszych - plac sprawnościowy, boisko, siłownie, szachy, tenis stołowy czy minigolf.

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Domesta
Domesta
Polityka prywatności

Inwestycje Domesta

NaSwoim

NaSwoim

57 ogłoszeń

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Chełm, ul. Ptasia

42.8 do 69.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Leszczynowy Park

Leszczynowy Park

103 ogłoszenia

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Szadółki, ul. Leszczynowa

27 do 95 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Traffic

Traffic

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Siedlce, ul. Struga

zakończona
Realizacja

Dział Sprzedaży Domesta Sp. z o.o.

586704... Wyświetl numer
Adres
Gdańsk Chełm
Madalińskiego
Powrót do inwestycji
Robinia
Robinia
Robinia powstaje przy ul. A. Madalińskiego, tuż obok Jaru Wilanowskiego. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem otoczonego zielenią stawu i odpoczywać na...
Zobacz inwestycje