• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Lokalizacja blisko plaży/ gotowe do wprowadzenia

Lokalizacja: Sopot Wyścigi / Karlikowo, Karlikowska
Cena
965 000
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  1 piętro
 • Rok budowy
  1920 r.
Jestem
Firmą
Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Karlikowska 
Cena za m2
20 531,91
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Nr oferty
LN602370
Liczba pięter w budynku
2
Powierzchnia
47 m2
Stan
Po remoncie
Dodatkowe informacje
 • Piwnica

Treść ogłoszenia

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą pod wieloma względami ofertę mieszkaniową w Sopocie.
Można ją rozważać inwestycyjnie, jako idealną pod wynajem, szczególnie sezonowy, jak również do zamieszkania i życia w świetnej lokalizacji. To jej główny atut, lokalizacja właśnie, w pasie nadmorskim, nieopodal plaży ( ok. 500 m spacerem) jak i wszystkich innych atrakcji Sopotu. Poza jednak bliskością plaży i tętniącym życiem kurortem, to miejsce ciche i spokojne, kameralne.

Oferowany lokal mieszkalny o pow. 47 m2, składa się :
z salonu z aneksem kuchennym
sypialni
przedpokoju
łazienki i
Mieszkanie ogrzewane indywidualnym piecem gazowym dwufunkcyjnym.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5,3 m2
Budynek nisko kondygnacyjny, 2 klatkowy, proponowane mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku.
Lokal przeszedł generalny remont ( wymianę instalacji, drzwi, podłóg). Jest w pełni wyposażony w zabudowy, meble i sprzęt AGD i jest gotowy do przekazania nowym Nabywcom. 
Miejsca parkingowe ogólnodostępne.
Gorąco polecamy ofertę i zapraszamy na prezentację. To naprawdę wyjątkowe i bardzo pożądane miejsce w Sopocie.__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności

Urszula Lubieńska

883705... Wyświetl numer
Adres
Sopot Wyścigi / Karlikowo
Karlikowska