Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Osiedle Beauforta

Pogórze

miejscowość:
Pogórze
miejsce:
ul. Kościuszki mapa
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Od dziesięciu lat na terenie Pogórza powstaje nowa dzielnica potocznie nazywana Gdynią Północ. Od tego czasu powstało tu kilka osiedli, a wraz z nimi rozbudowana infrastruktura - nie brakuje osiedlowych sklepów, w zasięgu spaceru działa duża galeria handlowa, są szkoły i przedszkola. Działa także komunikacja autobusowa.

Osiedle wyróżniać będzie kameralna zabudowa nawiązująca pod względem architektury do zabudowy nadmorskich kurortów oraz przemyślana i przyjazna mieszkańcom przestrzeń wspólna, gdzie będzie można ciekawie spędzić czas bez względu na porę roku. Jedną z kilkunastu atrakcji będzie Port Beaufort’a stanowiący zadaszoną wiatę z atrakcjami takimi jak ping-pong, stoliki do gier planszowych i inne.

W zielonej części osiedla Beauforta zlokalizowane będą: boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna oraz ścinaka wspinaczkowa. Przed wejściami do budynków staną stacje serwisowe dla rowerów oraz stojaki rowerowe. W planie jest powstanie tyrolki, pająka z lin, ślimaka oraz domku dającym możliwość zabawy także w deszczowe dni.

Dla młodych miłośników przyrody zaplanowano zielnik i pola uprawne, czyli miejsca służące budowaniu świadomości ekologicznej.

Osiedle projektuje Degutis Studio Architektury oraz Rayss Szymański Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.07.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij