• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Albatros

typ zabudowy
wielorodzinna, wysoka
realizacja
od 2008 r. do I kw. 2010 r. zakończona
metraż
35 do 163 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Polnord

Opis inwestycji

Apartamenty Albatros to inwestycja powstała między ulicami Morską i Chylońską. Doskonałe położenie komunikacyjne - blisko przystanków komunikacji miejskiej oraz stacji SKM to jej największe atuty. Przebiegająca niedaleko obwodnica Trójmiasta pozwala także na swobodne przemieszczanie się po całej aglomeracji.

Budynek składa się z dwóch części połączonych trzykondygnacyjnym przyziemiem. Niższa część liczy sześć kondygnacji, zaś wyższa dwanaście. Część podziemną zajmie hala garażowa. W kilku lokalach mieszkaniowych znajdują się przeszklenia sięgające do podłogi. Z najwyższych pięter roztacza się widok na wody Zatoki Gdańskiej, zaś z niższych na lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Największe mieszkania są dwupoziomowe.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Polnord

POLNORD SA jest spółką deweloperską z ponad 40-letnim doświadczeniem. Posiada jeden z największych w Polsce banków ziemi. Jest laureatem 10 nagród za jakość, rzetelność i obsługę klienta. Od 2020 r. jej większościowym akcjonariuszem jest Cordia Int.
rozwiń

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońska 13

spotkanie, dni otwarte