Inwestycje w Trójmieście

Polnord

Studio Morena

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Rakoczego Mapka
deweloper:
Polnord
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31 do 107 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2017 r. do I kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej do wygodnego życia, zarówno dla singla jak i dla dużej rodziny czy osób starszych.

Inwestycja składa się z dwóch, połączonych ze sobą budynków o zróżnicowanej wysokości: 12 i 15 pięter. Będą do niego prowadzić trzy klatki schodowe. W sumie w kompleksie powstaną 382 mieszkania.

W budynkach znajdzie się pełen wybór mieszkań od 2 do 5. pokojowych, przy czym większość to mieszkania dwustronne, z dużymi tarasami (do 40 m kw.), loggiami (do 24 m kw.) i ogródkami (do 200 m kw.). Mieszkańcy wyższych kondygnacji będą cieszyć się widokiem na Zatokę Gdańską, las lub panoramę miasta.

Wejście do inwestycji prowadzić będzie przez reprezentacyjny hol wejściowy. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano dwupoziomową halę garażową skomunikowaną z piętrami mieszkalnymi windą. Teren inwestycji zostanie objęty całodobowym monitoringiem oraz zagospodarowany zielenią (teren rekreacyjny z placem zabaw sąsiadujący z niewielkim laskiem).

Pod budynkami powstanie dwupoziomowa hala garażowa z 354 miejscami postojowymi. Mieszkańcy będą mogli skorzystać też ze 105 miejsc parkingowych naziemnych i 318 komórek lokatorskich.

W pierwszym etapie do oferty wprowadzone zostały 152 mieszkania w najwyższym 15. piętrowym budynku. W drugim etapie, którego sprzedaż rozpoczęła się w październiku 2017 roku, do oferty wprowadzono 230 mieszkań. Całość zostanie oddana do użytkowania w 2020 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3A Studio w Gdańsku.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (348) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.