• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Osiedle Wilanowska

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
31 do 104 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Polnord

Opis inwestycji

Osiedle Wilanowska powstało w intensywnie rozwijającej się części Gdańska. W ciągu ostatniej dekady powstała tu cała dzielnica składająca się z niewysokich kompleksów mieszkaniowych. Razem z nią naturalnie rozwinęła się niezbędna infrastruktura. Są zatem sklepy, również markety, przychodnie, poczta, punkty usługowe.

Lokalizacja zapewnia także dobre połączenie z centrum miasta osobom, które poruszają się własnym transportem oraz osobom podróżującym komunikacją miejską. Przebudowa ulicy Łódzkiej oraz utworzenie nowej linii tramwajowej, której przystanek znalazł się obok osiedla poprawi sytuację.

Mieszkania na Osiedlu Wilanowska powstały w czterokondygnacyjnych budynkach.Nie brakuje między nimi przestrzeni. Deweloper zaaranżował również plac zabaw dla dzieci. W kondygnacjach podziemnych budynków znajdują się piwnice. Auta parkować można na parkingach naziemnych, w większości przypadków tuż pod własnymi oknami.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 2 zablokowane

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Polnord

POLNORD SA jest spółką deweloperską z ponad 40-letnim doświadczeniem. Posiada jeden z największych w Polsce banków ziemi. Jest laureatem 10 nagród za jakość, rzetelność i obsługę klienta. Od 2020 r. jej większościowym akcjonariuszem jest Cordia Int.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi