Inwestycje w Trójmieście

Pomorskie Domy

Trevo

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Osowa
miejsce:
ul. Homera Mapka
deweloper:
Pomorskie Domy
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
33 do 74 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Trevo powstaje w dzielnicy Osowa, niedaleko od głównej arterii dzielnicy, czyli ulicy Wodnika. Blisko stąd do przystanków komunikacji miejskiej, a także do Obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie z całą aglomeracją i wyjazd w kierunku autostrady czy tras S6 i S7.

Dla wygody codziennego życia nie bez znaczenia jest dostępność okolicznych dużych sklepów i sieci handlowych oraz małych osiedlowych sklepów i punktów usługowych. Na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej powstały m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz ścieżki rowerowe. W granicach Osowej położone są dwa jeziora - Osowskie i Wysockie, z dzielnicą sąsiaduje także Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trevo to trzykondygnacyjny, dwuklatkowy budynek wielorodzinny. Powstanie w nim 55 mieszkań w układzie dwu- i trzypokojowym. Przyszli mieszkańcy korzystać będą z wind rozpoczynających swój bieg z podziemnej hali z miejscami dla samochodów. Na tym poziomie znajdą się również komórki lokatorskie. W budynku zaplanowane zostało także pomieszczenie wózkarni/rowerowni.

Do lokali na parterze przylegały będą indywidualne ogródki, a do mieszkań na piętrze balkony. Teren inwestycji zostanie częściowo ogrodzony i kompleksowo zagospodarowany. Elegancka i trwała architektura budynku dobrze wkomponuje się w otoczenie.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni 3M Projekt.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (3) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.