Lokal użytkowy - Gdynia Śródmieście

Lokalizacja: Gdynia Śródmieście, Świętojańska
Cena
32 020
 • Liczba pokoi
  8
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2016 r.
Adres
Gdynia Śródmieście
Świętojańska
Cena za m2
70
Nr licencji pośrednika
776
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Nr oferty
Fi019414
Umeblowane
Nie
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
457,44 m2
Typ ogrzewania
C. o. miejskie
Dodatkowe informacje
 • Garaż
 • Winda
 • Miejsce parkingowe
 • Internet

Treść ogłoszenia

LOKAL UŻYTKOWY ZLOKALIZOWANY W REPREZENTACYJNYM BUDYNKU BALTIQ PLAZA W CENTRUM GDYNI - w najatrakcyjniejszej części ulicy Świętojańskiej !

OPIS LOKALU:

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni użytkowej 471 m2, znajdujący się na 2 piętrze budynku Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej. Lokal o funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. Składa się z 8 dużych i przestronnych pokoi, 3 łazienek, pom. socjalnego i serwerowni.

Lokal z powodzeniem może zostać podzielony na trzy niezależne strefy składające się z 2 do 3 pokoi, własnej łazienki i pom. socjalnego. Pomieszczenia są doskonale doświetlone dzięki dużym przestronnym oknom.

Baltiq Plaza to nowa kamienica wybudowana w 2016r. składająca się z dwu bryłowego budynku połączonego podziemnymi kondygnacjami. Na poziomie -2 znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, na poziomie -1 miejsca postojowe oraz lokale usługowe. Na pozostałych kondygnacjach komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty oraz powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Najwyższy standard wykończenia budynku, części wspólnych oraz wnętrz.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do lokalu przynależy 5 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej. Ogrzewanie podłogowe z OPEC, klimatyzacja. Bardzo dobry stan techniczny oraz standard wykończenia lokalu.

Przy budynku dwa podziemne garaże dla klientów.

Możliwość wynajęcia dodatkowego lokalu użytkowego o takiej samej powierzchni i analogicznym rozkładzie pomieszczeń na 3 piętrze.

LOKALIZACJA :

NIERUCHOMOŚĆ USYTUOWANA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYM MIEJSCU ! Lokal znajduje się przy drodze o wysokiej intensywności ruchu zarówno pieszego jak i samochodowego - to handlowo-usługowo-rekreacyjne centrum miasta. Miejsce posiadające wiele walorów turystycznych, niezwykle urokliwe. Prestiżowe centrum Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Muzycznego, Kamiennej Góry, Gdyńskiego Centrum Filmowego, Placu Grunwaldzkiego, trasy prowadzącej do Bulwaru Nadmorskiego, gdyńskiej mariny oraz plaży miejskiej.

WYJĄTKOWA OFERTA, NIERUCHOMOŚĆ O SZCZEGÓLNYCH WALORACH HANDLOWYCH LUB USŁUGOWYCH -

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Polityka prywatności
501171... Zadzwoń
Jolanta Odrzywolska Wójcik
Adres
Gdynia Śródmieście
Świętojańska
Ważne jeszcze 360 dni (do 13.09.2021)

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz