• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Powrót do inwestycji

Murapol Osiedle Ambro Gdańsk 1.B.3.02

Firma: Murapol
Lokalizacja: Gdańsk Łostowice, Świętokrzyska
Zapytaj o cenę
 • Liczba pokoi
  2
 • Piętro
  3
Adres
Gdańsk Łostowice
Świętokrzyska 
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Powierzchnia
34,90 m2

Treść ogłoszenia

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury dzielnicy Łostowice. Z ulicy Ateny dojechać można zarówno do centrum Gdańska (także komunikacją miejską), jak i do Obwodnicy Trójmiasta, co zapewnia komfortowe poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej.

Projekt obejmuje trzy pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne z podziemnymi halami garażowymi. Powstanie w nich 115 miejsc postojowych, dodatkowe 113 miejsc zaplanowano na parkingach naziemnych.

Na terenie osiedla powstanie strefa rekreacji z siłownią plenerową, plac zabaw oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych. Właściciele jednośladów do dyspozycji będą mieli zadaszoną wiatę ze stojakami do przypięcia rowerów. W ramach terenów zielonych wypełniających osiedle zaplanowane zostały ogrody deszczowe, które wesprą gospodarowanie wodami opadowymi.

W sumie w ramach inwestycji powstanie 190 mieszkań - od kawalerek po lokale czteropokojowe. Wszystkie będą miały balkony, a lokale na parterze przydomowe ogródki. Zgodnie ze standardem stosowanym przez Murapol zostaną one wyposażone w pakiet antysmogowy, czyli układ filtrów chroniący wnętrze mieszkania przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, a nawet alergenami i owadami. W budynkach zostanie wdrożona technologia Home Management System, pozwalająca na korzystanie z rozwiązań smart home.

Autorem projektu jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do dewelopera.

W pobliżu

Wyślij pytanie
ogłoszeniodawcy

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Firma: Murapol
Murapol
Polityka prywatności

Murapol

Adres
Gdańsk Łostowice
Świętokrzyska 
Powrót do inwestycji
Osiedle Ambro
Osiedle Ambro
Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury dzielnicy Łostowice. Z ulicy Ateny dojechać można zarówno do...
Zobacz inwestycje