*Nowoczesne* mieszkanie w modnej okolicy 2 pokoje z m.postojowym

Lokalizacja: Gdańsk Jasień, Lawendowe Wzgórze 13
Cena
380 000
  • Liczba pokoi
    2
  • Piętro
    4 piętro
  • Rok budowy
    2017 r.
Adres
Gdańsk Jasień
Lawendowe Wzgórze 13
Cena za m2
9 268,29
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pięter w budynku
5
Powierzchnia
41 m2
Typ ogrzewania
Miejskie
Dostępne od
Zaraz

Treść ogłoszenia

Nowoczesne mieszkanie usytuowane w modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska – na osiedlu Jasień, przy ul. Lawendowe Wzgórze. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 22m2, małego pokoju o powierzchni 9 m2, przedpokoju 6 m2, i łazienki 4 m2. Z dużego pokoju a także z sypialni wychodzimy na przestronny balkon o powierzchni 7,77 m2.

Bardzo dobra komunikacja z innymi dzielnicami Gdańska to duży atut. Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy a także nowopowstała pętla tramwajowa. Na osiedlu funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, strefa fitness, żłobek, przedszkole, szkoła, plac zabaw. Szybko i sprawnie dostaniemy się do centrum Gdańska oraz na obwodnicę.

Budynek to blok 5-piętrowy wybudowany w 2017 roku przez uznanego dewelopera Robyg, oddalony od głównej ulicy, z pięknym widokiem na część rekreacyjną. Wewnątrz całodobowy monitoring, wejście do budynku zabezpieczone domofonem, prestiżowe klatki i nowoczesna winda. Czynsz miesięczny wynosi zaledwie 300 zł. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz naziemne miejsce postojowe - zakup obligatoryjny w cenie 20tys zł.

Sprzedaż bezpośrednia, nie jestem zainteresowana sprzedażą przez biuro nieruchomości. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.
501193113
Możliwość prezentacji wideo
Sprzedający oferuje możliwość prezentacji wideo za pośrednictwem np. Skype, WhatsApp.
aleks.frankowska@gmail.com
Aleksandra
Adres
Gdańsk Jasień
Lawendowe Wzgórze 13
Ważne jeszcze 13 dni (do 11.03.2021)