Oferty rynku wtórnego - prezentacja ogłoszenia

Dom (Wolnostojący) - Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie

Kontakt

Mirka Rudnicka
pośrednictwo / agencja
791614... Wyświetl numer

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wysyłam wiadomość.
Polityka prywatności
860 000
247 m2
3 481,78 zł/m2
Trąbki Wielkie
Rzemieślnicza
Nr oferty
LN119160621
Rodzaj nieruchomości
Dom wolnostojący
Powierzchnia
247 m2
Cena za m2
3 482
Powierzchnia działki
1 000 m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter w budynku
1
Rok budowy
2015 r.
Dodatkowe informacje
Ogródek, Piwnica, Miejsce parkingowe
SUPER OKAZJA !!!   DWA DOMY W CENIE JEDNEGO !!!

Przedstawiamy Państwu  do sprzedaży nowy dwurodzinny dom z 2015 r. o pow. użytkowej 247 m2 posadowiony na działce o pow. 1000 m2. w miejscowości Trąbki Wielki.

Miejscowość położona 23 km od Gdańsk , 14 km od Pruszcz Gd. blisko szkoła, przedszkole ,sklepy , a także las.

Pierwsze część domu o pow. około 140 m2 obejmuje na parterze przestronny, słoneczny salon , kuchnię oraz łazienkę z prysznicem, z salonu widok na wspaniale wkomponowaną antresolę która robi naprawdę duże wrażenie i jest niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz duża łazienka / do wykończenia /.

Mieszkanie obok o pow. około 70 m2 posiada oddzielne wejście, na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka , na piętrze jeden pokój i garderoba o pow. około 30 m2 , istnieje możliwość wyodrębnienie drugiego pokoju.

Dom posiada garaż dwustanowiskowy z bramą elektryczną, a także ogromną piwnicę pod całym budynkiem wraz z kotłownią. Dzięki wysokiej jakości pieca na eko-groszek firmy Defro, a także rekuperacji ogrzewanie domu jest bardzo ekonomiczne.

Budynek ocieplony styropianem, posiada wysokiej klasy” ciepłe” okna w kolorze złoty dąb. Media prąd, kanaliza, gaz doprowadzony do granicy działki.

Dom pokryty wysokiej jakości dachówką ceramiczną , dach ocieplony wełną mineralną firmy Isover 0,3 pozostała do wykończenia elewacja budynku, taras oraz łazienka na piętrze.

Gorąco polecamy naszą ofertę i serdecznie zachęcamy do umówienia się na obejrzenie tej wyjątkowej nieruchomości.

Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu z gwarancją zwrotu zadatku.

Możliwość skorzystania ze specjalnej oferty u Notariusza.

Wszystkie nasze transakcje są objęte ubezpieczeniem OC.
__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

Oferta firmy

Gdańsk
Przytulna 20B/10
883705... Wyświetl numer
  • numer ogłoszenia: 63297591
  • data wyróżnienia 6 lipca 2020
  • data wprowadzenia: 4 marca 2020
  • aktualizacja: 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 886
  • wyświetleń na liscie: 80 367